Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az alakról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek ennek a lánynak az alakjáról? Mennyire tetszik nektek/találjátok vonzónak? (Akár pontozhatjátok is.)


[link]

[link]


Az arca mennyire tetszik nektek? Egészében nézve, az alakjával és az arcával együtt, mennyire tetszik nektek ez a színésznő?


[link]

[link]

[link]


(A nemeteket és a korotokat írjátok le a kommentárotokba.)

Előre is köszönöm!:)

17/L


2012. márc. 19. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az alakja nagyon tetszik, talán annyi a hiba, hogy a combja vastag. Az arca pedig nagyon helyes, szép lány. 22/f
2012. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nekem ez a színésznő amúgy is nagyon szimpi valamiért. az arca szép, de inkább különleges, nem az a "tucat-amcsilányarc", az alakja pedig szép, arányos, talán a combja kicsit vastag, de nem vészes :)


tök menő, h ki mer mozdulni így is, h gondolom másnap megírják, h húúúúú H.P.-nek mekkkkkora combja van (pedig nem is) :D

2012. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az alakja rendben van. Az arca különleges, leginkább a szemei tetszenek. 29/F.
2012. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincs dereka, arcra egyik se jön be.
2012. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hayden? Viccelsz?


Tinilányos feszes test édes helyes pofi, eszméletlen kerek izmos fenék... Egy igazi tömnivaló fiatal csaj!

Bár mára kicsit már idősebb de még mindig jó nő. Az igaz hogy egy Toldi Zsuzsival azért nem veszi fel a versenyt, de nagyon szép teste van!

A képek amiket linkeltél azok nem a legjobbak.


Amúgy miért kérdezed? Csak nem te is így nézel ki? :)


27F

2012. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ha fele ilyen szép az arcod és gyönyörű a hajad akkor 10/9 pont :)

így látatlanba megkérném a kezét!

2012. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szegénynek nincsenek jó adottságai de abból kihozta a maximumot. Keskeny csípő és semmi dereka nincs de mégis esztétikus az összhatás. A smink és a ps sokat nyom latba de összességében egy helyes nő.
2012. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert nekem is hasonló a testem és én ezt a fajta alkatot nem tartom túl előnyösnek. Kíváncsi vagyok, más hogy vélekedik róla és arról, hogy egy szép arc mennyire tud ellensúlyozni egy ilyesmi alakot.:)


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. márc. 19. 20:16
 9/17 anonim ***** válasza:
A testalkata nagyon fiús. (Mint előttem is leírták, kevés derék, nagyon kevés csípő).
2012. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 bebibogyo2012 válasza:
a dereka nem túl nőies, amúgy szerintem csinos, és erről mi a véleményetek? [link]
2012. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!