Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj a vaginám, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a vaginám, meg körülötte?

Figyelt kérdés

Pár napja fáj a hüvelyem, a csiklóm, meg körülötte is. Borotválom rég. Nem volt szexuális kapcsolatom az elmúlt 3 hétben. Csak maszti volt, az is ujjal. Miért fájhat mégis? Masztizás közbe kezdett el fájni, amikor több ujjal próbálkoztam. Rendes válaszokat kérek!



16/l



2012. márc. 20. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon megdolgoztad a puncidat (akkor néhány nap múlva elmúlik ha pihenteted), vagy nem volt tiszta a kezed és van egy kis fertőzésed. Pár napon belül kiderül, hogy enyhül vagy erősödik a fájdalom.
2012. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Valószínűleg bekaptál egy jó kis fertőzész, gratulálok, jó pár ezerért ki is kezelnek belőle. Máskor gondolkodni kéne dugás előtt, kinek teszed szét a lábaid kemény 16 évesen.
2012. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fertőzés biztos nem...:/
2012. márc. 20. 14:53
 4/9 anonim válasza:

Miért ne lehetne fertőzés, nem csak szexuális úton kaphatod el... De ha az lenne, valószínűleg megváltozott volna folyásod, gmba esetén viszketnél, stb.

Az első válaszadónak lehet igaza.

2012. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nézd meg tükörböl, látsz-e valamilyen sérülést, horzsolást, változást? Pisilés közben csipö érzés? Folyás? Eddig nem érzett szag?
2012. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor alap hogy az ember felkeres egy nőgyógyászt..Ahelyett hogy itt várod a választ hülyébbnél hülyébb emberektől. A tünetek alapján bármi lehet..éppúgy gombás fertőzés, nemibetegség, vagy csak a szokottnál nagyobb irritáció (latex allergia). A Te érdeked hogy megnyugodj, nem az enyém..ORVOS.
2012. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lazán összeszedhettél valami fertőzést, eztán mindig alaposan moss kezet maszturbálás előtt és a körmeidre is figyelj, ja és ugye gyűrű meg a többi is levesz olyankor.

Ja meg nem árt ha kellően előkészíted magad mielőtt egész ököllel magadba mászol, de ezzel akkor is javaslott orvoshoz menni, mert súlyosbodhat ha kezeletlen fertőzésed van.

2012. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nőgyógyászhoz nem merek elmenni, anyának sem szóltam :/ azért kérnék itt segítséget. :/
2012. márc. 21. 10:11
 9/9 anonim ***** válasza:

te, szerinted kik vannak itt, távgyógyító gyurcsók bácsik, Ráolvasással kiűzzük a pinádból a fájdalmat, és máris szükségtelen hogy orvosok dolgozzanak az országban közpénzen, mert kiszugerálja egymásból a sok marha a fertőzéseket.

De ja, én is elsüllyednék szégyenemben, ha beállítanák azzal a nőgyógyászhoz hogy bocsi, túl keményen megdolgoztam a pinám, és bajt okoztam magamnak ezzel, hozzál már rendbe.

2012. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!