Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen lányokat szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányokat szerettek jobban? Nagyszájú, de nem sértegető, vagy visszahúzódó, csendes?

Figyelt kérdés

A nagyszájúra a társasági lényeket értrem..akik tele vannak energiával és folyton pörögnek.

Kort is kérnék.


2012. márc. 20. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó, csendes. De... igazából nekem mindegy, az ellentétek amúgy is vonzzák egymást.


21F

2012. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Scream85 ***** válasza:

Én a csendesebb,nyugisabb típust. Amúgy én is ilyen vagyok


26F

2012. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ellentétek csak a fizikában vonzzák egymást...:D amúgy teljesen mindegy mert lehet pörgős, és tök normális csaj, és lehet csendes de alapba egy görény aki hátad mögött dumál ki... szóval nem ez számít
2012. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen célra, illetve, hogy megéri e az időt "beidomítani" vagy sem.
2012. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, és várom a további válaszokat :)
2012. márc. 20. 18:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Csendes,okos,szép,egyébként valaki attól szép,hogy törékeny

.

2012. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bloody Death ***** válasza:
100%

Inkáb pörögjön 1000-n, mint hogy vissza huzodó legyen, olyan magának való, aki egy társaságba nem nagyon hajlandó, vagy nem mer beileszkedni. Mert jó magam is szeretek nagyon utazni és jó kis rock koncertekre járni. Rengeteg haverom van egész ország szerte, és valamikor fogom magam egy hét szabi, és go. Megyek meglátogatni a haverokat hülyülni egyet. De ilyeneket nem lehet megcsinálni egy vissza huzodó lánnyal. De amugy totál mindegy mert már együtt vagyok A álomnővel. :)

23/f

2012. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok még :)
2012. márc. 20. 19:21
 9/14 anonim válasza:
100%

Személy szerint én egy pörgösebb csajt élveznék, de nem túlságosan pörgöset. Azon kivül legyen bátor, de felelöség teljes.


F/17

2012. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenbol kell egy keves. Visszahuzodo de meresz, nagyszaju de hallgatog. :) A valtozatos szemelyiseg a legerdekesebb es vonzobb.
2012. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!