Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nudizott már valaki a Lupán?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivancsi26 kérdése:

Nudizott már valaki a Lupán? Szerintetek ott is gáz ha feláll esetleg?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
gáz ha nudistán fel áll!! :)) Ki kell bírni!:))
2012. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Azért van a tó ;)
2012. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még nem nudiztam soha, de baromira kipróbálnám! Meztelenkedtem már egyedül itt-ott, de még az is felizgatott, nemhogy mások előtt kibírni .... Vagy lehetek a tóban egész nap?! :))
2012. márc. 20. 23:40
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Megfogod sokni , és nem fog folyamatosan állni. Lesznek kezdeti nehézségek, de kilehet birni.
2012. márc. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Verd ki a tóban, utána már nem fog állni ;)
2012. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
bnömmel hétvégén voltunj nudi strandon..minden második pasinak állt a farka vagy fél merev volt..az enyém meg sem mozdult..
2012. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pffff hát az komoly. Pedig azt mondják legtöbben, hogy az gáz :)
2012. júl. 4. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Előfordul bárkivel, hogy merevedése lesz még a nudista strandon is. Ott a víz ami lehűt és egy idő után meg is szokod a saját és más emberek meztelenségét és nem lesz vele gond.
2012. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gárdonyban voltunk tavaly a barátommal, és láttam néhány félig kemény farkat, de nem zavart. A hideg vízben nekem is megkeményedett a bimbóm.

Ha feláll az nem gond, sőt természetes, hidd el, majd lekókad, csak ne húzogasd, mert azért szólnak, engem sem érdekel hogy vered.

De ha már feláll, rápillantok szívesen. :-)

Volt egy fiatal -talán német- srác a mellettünk lévő pokrócon, aki rámnézett és már emelkedett is a bögyörője, próbálta takargatni de annál jobban ágaskodott. Vicces volt, de nem zavaró. fiatal volt nem tehet róla. :-)

2014. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!