Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ezt mennyire tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ezt mennyire tartjátok gáznak? Lenézitek az ilyen lányokat vagy inkább ellenkezőleg, "jó fejségnek" számít?

Figyelt kérdés

A hétvégén kóstoltam először citromos sört és nagyon ízlik :D Nem mondom hogy állandóan ezt fogok inni, de nagyon jó íze volt. Csak hát úgy tudom hogy egy nőnek nem igazán jó sört inni, mert az inkább férfias "dolognak" számít. Legalábbis ezt sulykolták belém :D

Szóval a kérdésem az lenne hogy nőiesnek tartotok attól még egy csajt hogy megiszik egy-egy alkalommal egy pohár sört, vagy inkább lenézitek?


2012. márc. 20. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem nézem le. de a citromos sörtől feláll a szőr a hátamon.
2012. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a citromos sör nem számít sörnek.
2012. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem nagy kaland. de azért ne legyen rendszeres mert azt nem bírom
2012. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én egy csomó olyan lányt ismerek, akik fiúkat megszégyenítő módon isszák a sört

szerintem nem nőies dolog, de egyszer-egyszer belefér,nem?

2012. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a citromos "sör" az nem is sör, tehát tárgytalan. :) (illetve nőies sör, férfias limonádé).
2012. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A "citromos sör" inkább egy alkohol tartalmú limonádé amit sörgyárak készítenek. Egyébként én akkor is nőiesnek tudok tartani egy csajt ha igazi sört iszik, azt is lehet kulturáltan.
2012. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A citromos sör tényleg csak limonádé. Amúgy meg rengeteg nő szereti a sört - én is. Ettől miért lennél jó feleség?! Pláne, ha eliszod a férjed elől :D
2012. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Okés, megnyugodtam :D Köszi :D Amúgy tényleg nem hasonlít az íze a sörre :D
2012. márc. 20. 20:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha csak citromos sört iszik a csaj akkor még persze hogy nőies :)
2012. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

sztem a sör egy sz@r

a citromos sör még fanyalogva elmegy...

gyere hozzám "jó feleségnek" :D

f18

2012. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!