Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnem megkerdezni hgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Casila kérdése:

Szeretnem megkerdezni hgy menyi szazaleka hogy teherbe essek ha menstruacio alat szeretkezem? Es hogy egeszseges e?

Figyelt kérdés
mikor megvolt a menstruaciom 2-szer volt aktusom abban az idoben utana meg ra 1 napra elkezdet nagyon fajni bal oldalt lent ojan szurodasokat erzek plane ha mozgok mi lehet az oka?
2012. márc. 21. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
véletlenül se orvost kérdezz meg erről, nem ezért vannak...
2012. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lehet elkaptál valami fertőzést,menstruáció alatt nem szabad szexelni mert nyitott a méhszáj és könnyen bekerülhetnek baktériumok.

és azt pontosan nem tudom megmondani,hogy hány százalék a terhességre az esély de van,jó nem sok de van.

pl. vannak olyan párok akinek ha nem sikerül babát összehozni javasolja az orvos,hogy menzi alatt csinálják mert lehet,hogy olyankor megfogan,de ez szervezettől is függ.

2012. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50. Vagy igen, vagy nem. Szedj tabit, vagy használj óvszert. Amúgy havi alatt szeretkezni eléggé.. uhmm undorító. Én ilyenkor elvonulok, a párom tudja, hogy békén kell hagyjon.
2012. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

havi alatt dugni? fúúúúúúúúj. gusztustalan úgy.

én be nem dugnám a faszom egy véres punciba...blee...


amúgy, szerintem valami baktérium lehet...

2012. márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

# 4

a jó katona vérben gázolva is megállja a helyét

2012. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyeseknek irom!!! szerintem valogasatok meg a szavaitokat!!nem kriteriakat kertem hanem egy kerdesre szeretem volna megkapni a valaszt egyebkent meg volt aki valaszolt is es koszonom neki (nehogy orvost kerdezek mert nem azert vannak....szoveget aki irta szeretnem elmondani neki hogy kepzelje hogy jarok amugy kezelesre ORVOSHOZ mert babat szeretnenk a ferjemel de nem nagyon jon ossze es ezert probaltuk meg igy )
2012. márc. 22. 07:56
 7/7 anonim válasza:
Az én pasim szeret velem szexelni akkor is, ha megvan. Nem undorító a számára. A teherbeesés esélye elég csekély ilyenkor, mi sosem védekezünk, ha vérzek...
2012. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!