Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! 20on felül . Zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 20on felül . Zavar ha nem egyforma színű a melltartó és bugyi?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 11:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

kit érdekel a szine? az érdekel h mi van alatta:D:D

22/F

2009. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Ha lekerül róla, nem mindegy? :D


Egyébként szvsz lehet igényesen öltözni ruha alatt is, még ha el is tér egymástól a két ruhadarab színe :P

2009. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Mi ilyenekhez nem értünk, a zokninkat se párba szoktuk hordani.
2009. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi, gyors válaszokat.


Tegnap egy haveromtól kérdztem, furcsálta. Szerinte az jó, ha egyszínű.


De azért remélem nem lelombozó ez a dolog, mikor meglátja a srác.

2009. jún. 13. 12:09
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Haaat az attol fugg. Ha mondjuknem felel meg a szintorvenyeknek, tehat nem komplementer szinekrol van szo, hanem pl okkersarga vs padlizsan, akkor elofordulhat h elrohogom magam, mikor lekerul a felsoruhazat. Perszs meg nem akadalyoz semmiben. A legvonzobb persze az egyszinu, abbol is az, amely a szexualis arnyalatok kozul a legkozelebb all a szemelyisegedhez, pl ha szenvedelyes, melyen szerelmes tipus vagy, akkor bordos feketes, ha jatekosabb vagy lehet piros, akar feher.
2009. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Barátom sosem szólt érte ha nem egyforma a bugyi meg a melltartó, lényeg neki h minél gyorsabban levegyem:)

Fiúkat tényleg nem érdekeli.

2009. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Fekete-fehér...

végülis nem hasonló színek, de alapszínek, nem harsányak..

2009. jún. 13. 12:20
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Igazából az a vicces - lány vagyok - hogy nekem egy "pár" fehérneműm sincs. Ugyanis soha nem egyszerre vettem/veszem a melltartóimat meg a bugyikat. Van sima fekete melltartóm, ahhoz általában fekete bugyit szoktam fölvenni, de pl a színes bugyijaimhoz nincs megfelelő színű melltartóm.

De szerintem a melltartónak nem csak a bugyihoz kell igazodnia, hanem a felső ruházathoz is, tehát nyilvánvaló, hogy egy fehér pólóhoz nem fogok fölvenni egy fekete csipkés melltartót, és ha pántos fölső van rajtam, az alól sem villantom ki a szélesebb fehér melltartópántot...

Egyébként a fehér és fekete kiegészítik egymást, és ha pl a melltartód is meg a bugyid is piros-fekete, akkor szinte mindegy, hogy "pár" -e, vagy sem. :)

Ami meg a srácokat illeti: engem eddig akárkivel hozott össze az élet, senki nem csinált ügyet belőle, ha fekete melltartóhoz pl kék mintás bugyit vettem föl, vagy akármi. :)

(23/L)

2009. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
12:48-hoz még annyit, hogy ha pl egy fehér halásznadrágot veszek fel, fehér bugyival, meg egy zöld pántos fölsőt barnás árnyalatú melltartóval, nyilván nem "passzol egymáshoz" a két darab, de mégis valamiképp illik a ruhámhoz.
2009. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nekem pedig csak fekete melltartóm van most. És nincs pénzem, időm fehéret venni most.

Tehát ez adott, de mivel jövö héten nagyon meleg lesz, fehér nadrágomat venném fel. Mivel a farmernacim nem csipő, és sztem meghalnék benne...

Ha véletlenül meglátna csak abban, félek, hogy lelombozná.

2009. jún. 13. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!