Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megleckéztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megleckéztetni egy férfit aki hülyét csinált egy nőből?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 06:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogyan csinált belőle hülyét?
2012. márc. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sajnos barátnőm is hibás, mert nem hitt senkinek, hogy a "szerelme" elég nagy nőcsábász.

A férfi hónapokon keresztül hitegette, hogy szeretne vele komoly kapcsolatot, de a találkozókat szinte rendszeresen lefújta vagy szó nélkül nem ment el. Ha valami kiderült róla, mindig megpróbálta kimagyarázni. Egyszóval hülyítette csak a barátnőmet. Kihasználta, hogy tudja szereti. Tegnap este lebukott egy másik nővel. Ezt kimagyarázni nem tudja. Barátnőm meg akarja valahogy leckéztetni.

2012. márc. 22. 07:19
 3/12 anonim ***** válasza:
hülyét csinálni...anyám...mint az oviba h meghuzod a haját?ha elég kemény vagy verd/veresd merg abbol majd tanul. ha nem akkor meg szépen ülj le és gondolkozz te mit szurtál el(mm ezt mindkét esetben megteheted)
2012. márc. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem miért akarjátok megleckéztetni, ha tudjátok hogy ilyen. Ez olyan, mintha a politikusokat akarnád megbüntetni a hazugságokért. :)
2012. márc. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézd, a barátnőd egy hülye. Szóval nem csinált hülyét, max nagyobbat egy picit. :)


Inkább műf*szozzatok, az való nektek.

2012. márc. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hogyan lehet megleckéztetni egy nőt,aki hülyét csinált egy férfiból ?

Hülye kérdésre,hülye válasz.

2012. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki hülye, az így jár. Szerintem vegye tudomásul a kis kezitcsókolom, hogy a feje nem csak azért van, hogy melíroztassa. Aki úgy viselkedik, mint egy lábtörlő, abba bele is fogják törölni a lábukat. Szerintem maradjon a kis liba a seggén, hacsak nem szeretne a hülyesége mellé még pár maflást is begyűjteni!
2012. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tehát nem is jártak?!

Esetleg leckéztessétek meg azzal, hogy összejön vele!

2012. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kösd egy székhez, harapd le a f@szát, és süsd ki kolbásznak majd etesd meg vele.

vagy csorgass forró vasat a heréjére...

esetleg add át az ukrán maffiának, ill. próbálkozz a terroristáknál, hátha öngyilkos merénylő lesz belőle...

több tippem nincs...

2012. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló tapasztalatom, de én szeretkeztem is a férfival egyszer, aztán jöttem rá, hogy más nővel is kavar. /elolvasta a mailjeit, tudom nem szép dolog, de ha valaki a saját keresztnevét használja jelszónak.../, sőt olyan is volt, hogy szerelmes mailjét egyszerűen átkopírozta a másik nőnek is. Egy szép napon megírtam, hogy elegem van,azt nem írtam hogy miért. Fél évig nem válaszoltam a leveleire, nem vettem a telefont ha hívott. Pedig olyan könyörgő leveleket írt hogy csak na! Aztán mikor fél év után írtam, akkor meg a férfiasságát kritizáltam. Pedig nagymenőnek számít a pasi. Ma meg ha találkozunk, nem is köszönök neki. Sokáig fájt, amit tett, de amióta levegőnek nézem, sokkalta jobb.
2012. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!