Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen csókolóztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen csókolóztál először? Megbántad? Csak kíváncsiságból vagy szerelemből tetted?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

12 eves voltam, nem szerelmes es vegulis nem bantam meg.

Nem voltam kivancsi, az egesz veletlen volt :))

2009. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
18. Azóta undordom a pasitól és elég bénán is smárolt, pedig idősebb volt 10 évvel.
2009. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

még nem csókolóztam:$

Az a baj,hogy akivel szívesen megismerkedtem volna közelebbről,de az egy bunkó,f*sz volt aki csak hazudott...fűvel-fával pedig nem fogok csókolózni...

14/L

2009. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Majdnem 19 évesen és szerelemből tettem. Jaj de szép emlék maradt, amíg élek nem fogom elfelejteni, habár már nem vagyok együtt a férfivel, de egyáltalán nem bántam meg. Örülök, hogy eddig vártam vele, és örülök, hogy akkor viszont megtettem.
2009. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kb. 15 lehettem..nem voltam szerelmes, de nem bántam meg. Jó volt. :)
2009. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

14/L

Nagyon szerelmes voltam! :)

3 hónapig voltunk együtt a barátommal, de már sajna nem:(

2009. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18évesen szerelmesen és nem bántam meg
2009. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

15 évesen és szerelemből

még mindig együtt vunk immár 9 hónapja :)

15/L

2009. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát, akkoriban töltöttem a 19-et, és nem mondanám, hogy szerelmes voltam, de nagyon jól éreztem magam azzal a fiúval, és másfél hónapig jártunk, aztán miattam lett vége, mert vidékre kerültem suliba, és úgy már nem akartam szegényt "fogva tartani", főleg, hogy nem is voltam szerelmes, azt meg nem szerettem volna, hogy ő annyira megszeressen...

De nem bántam meg. Sőt, vele csakis szép emlékeim vannak. :)

23/L

2009. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16 évesen, szerelmesek voltunk (vagyunk) nem volt mit tenni, nyomtam volna a puszit az arcára, ő meg hirtelen fordított a fején és megcsókolt.. nem volt vissza út, csókolóztunk :) nagyon jó volt :D
2009. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!