Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom leblokkolt FB-rol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom leblokkolt FB-rol, mondtam neki hogy szeretnek vele szakitani mert csak mindig megbant meg minden es montdam hogy ez nekem mar nem megy. De mama mar floldotta a blokkolast. Ez azt jelenti hogy szerethet meg engem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt írd le nekem magyarul kérlek, mert nem beszélem ezt a nyelvet.
2012. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
letiltott fb-rol
2012. márc. 23. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatod ne a kib*szott facebookon éld te idióta!
2012. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem k*rva mindegy ha kvázi kidobtad??
2012. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elképzeltem a helyzetet:a barátod egy duzzogó gyerkőc.te meg jól tűröd a sorsod.hiába elégeled meg a sok bántást már a blokk-feloldás is meg tud hatni.

hogy szerethet e még téged?a testedet valószínüleg igen,de kiverte nála a biztosítékot hogy ezt a "játékszert" elvehetik tőle

2012. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lifeishard ***** válasza:

Erről mindig egy klasszikus Star Trek rész jut eszembe. Qrva rég láttam már, de valami olyasmi volt, hogy volt egy bolygó/kolónia/tökmindegy mi, ahonnan szépen lassan eltűntek az emberek. Aztán találtak egy párt, akik tök jól elvoltak egymással addig, amíg nem láttak számítógépet, mert akkor hirtelen elvesztették az érdeklődést egymás iránt... Akkor jót röhögtem rajta, ma már inkább megijedek... :S

26/F

2012. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyám , mennyi vagy 14? ha mindig bánt, akkor nagyon szerethet igen::D de jó a kérdés.......... nevetni jó:D kicsit hanyagold a fiúkat és tölsd be addig a 18at:/
2012. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!