Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este masztizztam a szobámba olyan kilenc óra körül. Nálunk ilyenkor már mindenki aludni szokott.. És most nem akartam a képzelő erőmre bízni magam, így bekapcsoltam, egy videót, és jobban felizgultam rá. De amikor bekapcsoltam, elfelejtettem a hangot minimálisra venni, és max on volt. De csak egy olyan 5 másodpercig hallatszott kb. Na mondom semmi baj. Aztán elkezdtem izgatni magamat, és erre apám benyit, hogy minden rendben van-e... Én meg nem tudtam hova süllyedjek szégyenembe, és hozzá vágtam a párnát amit szorítottam magamhoz, és mondtam neki, hogy menjen ki. Ki is ment, de mondta, hogyha szükségem van valamire akkor szóljak. Ez kedves volt tőle, de akkor is..Nagyon ciki ez nekem, és nem tudom, hogy nézzek a szemébe. :S Remélem nem mondja el anyunak, meg a többieknek... Belehalnék.. Szerintetek mit tegyek ? 15/L
2012. márc. 23. 19:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
uhh:S kellemetlen helyzet, tudom nehéz, de ha úgy teszel mintha mi sem történt volna, lehet,nemsokára elfelejtődik az egész
2012. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem mondja el ő is csak férfi és biztos csinálta már és neki is ciki lett volna. csinálj úgy mintha semmi sem történt volna
2012. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rá se jött, hogy masztiztál. és ne szégyenkezz, teljesen normális.
2012. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ciki, én apud helyébe azzal nyugtatnám magam, hogy legalább egyedül nem egy sráccal... majd ha megnősz megérted, hogy ez egy természetes dolog (mármint h ilyen korba érdekel a szex), legközelebb figyelmesebb leszel, beszélni nem ciki róla.
2012. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hagyd, majd elfelejti. ha el is mondaná, nem lenne semmi, mindenki tudja, hogy ez normális..
2012. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, biztosan látta, de azért nem kérdeznék rá.. Jó felfogás, hogy nem sráccal meg ilyenek, de vajon Ő is így gondolja? Nagyon ciki :S
2012. márc. 23. 19:38
 7/19 anonim ***** válasza:
nem ciki, haggyad már! :DD ő is csinálta.
2012. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát azért ha elmondaná akkor fúú :S Főleg ha bátyám fülébe jutna.. amúgy is bolond.. Ő is csinálta biztos, de ő fiú..
2012. márc. 23. 19:44
 9/19 anonim ***** válasza:
no para, ez olyan dolog, amiről nem fogtok beszélni soha, ennyi, kivéve ha apukád nem olyan mint az amerikai pitében Jason Bigs apja:D:D
2012. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Még ha az apukád értette is miről van szó sztem teljes félválra hagyja. Szval nyugi No Para
2012. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!