Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mi a véleményetek úgy általában a német srácokról? Bejövősek?

Figyelt kérdés

Otthon annyit hallottam, hogy milyen gázosak a német pasik, meg az emberek rosszul öltözködnek stb


Most egy időre német suliban tanulok és én totál mást tapasztaltam, sokkal több bejövős és cuki pasi van mindenfelé mint pl otthon


Nektek mi a véleményetek? :)



2012. márc. 23. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
já.
2012. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dunke sőner :)
2012. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bejönnek hát!
2012. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van néhány aranyos, a furán öltözködős meg a középkorú réteg a szandál zoknival és halászgatyó városnézéshez - üvölt róluk Pesten, hogy német turisták. :)
2012. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bejönnek:P

Én is voltam kinnt, N.o.-ba cserediáknak és huhh:)) Elég szépek;) De persze akadt köztük eléggé " elvont" :D

17/L

2012. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, bejövősek. Én imádom, ha egy pasas németül beszél, mert annyira durva, férfias. Egy kimondott maszkulin kultúra..
2012. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!