Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magassarkú vagy nem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és magassarkúban járok suliba olyan 7 centis lehet megfigyeltem, hogy mióta így teszek a fiúk sokkal jobban odafigyelnek rám. Viszont egyszer az utcán sétáltam egy sor gimis srác előtt és nekik nem éppen tetszett. Azóta több fiú barátommal is beszéltem de mindenki mást mond van akinek bejön van aki utálja. A nagy kérdés az kik vannak többségben kérlek írjatok kort is és ha lehet indokot is. Előre is köszi
2012. márc. 23. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a pasik imádják a magasarkút,
2012. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem vagyok ribanc, sokkal erkölcsösebb vagyok, mint sok lapos sarkút hordó lány. Szeretem a kivágott ruhákat és a magassarkúkat szóval szeretek nőiesem öltözködni.
2012. márc. 23. 22:02
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nagyon bejön a magas sarkú. A cipő az első között van, amit megnézek egy lányon, és ha magas sarkú van rajta, az általában plusz pontot jelent. Ugyan most már 26 éves vagyok, de középiskolában is már így voltam vele. Imádtam, ha a kiszemeltem magas sarkúban jött iskolába. Amúgy egyáltalán nem volt ribanc, csak hogy az első hozzászóló megjegyzésére is reagáljak rögtön, sőt kifejezetten csendes, visszafogott lány volt, mégis illett hozzá.


Amiért esetleg a srácok egy részének nem tetszhettél benne, az az, ha nem tudsz még elegánsan menni benne. Két dolog fontos. Válassz kényelmes, hozzád illő cipőt! Illetve gyakorolj sokat, meg olvass utána, nézz erről videókat a neten, hogyan kell szépen járni magas sarkúban!

2012. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért 15 évesen nagyon korai még a magassarkú cipő akár hány centis is.

Ilyenkor többségében a balettcipő harisnyával a menő, legalábbis a te korodban.

Szerintem maradj még ennél a verziónál.

2012. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az előző kommentáló válaszát! megfogadom a tanácsod és gyakorlok majd otthon
2012. márc. 23. 22:10
 6/11 A kérdező kommentje:
bocsi a nem az utolsó előttire gondoltam
2012. márc. 23. 22:11
 7/11 A kérdező kommentje:
szóval újra megpróbálom nem az utolsóra hanem az utolsó előttire gondoltam még egyszer bocsi
2012. márc. 23. 22:12
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

én kb. 12-13 éves korom óta magassarkút hordok, mégsem vagyok ribanc érdekes módon.


16/L

2012. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a magassarkú nincs jó hatással a derékra, tehát ha tervezed, hogy majd mama is leszel, akkor nem tanácsolom
2012. márc. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy hordjak-e magassarkút hanem, hogy tetszik az embereknek vagy nem aki a kérdésre válaszolt annak nagyon köszönöm
2012. márc. 24. 07:35
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!