Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon miért lehet? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon miért lehet? Szerintem valamilyen személyiségi zavar vagy egy szexuális frusztráció állhat a dolog hátterében.

Figyelt kérdés

Lehet furcsának fog tűnni kivűlálló személyeknek a történetem ,bár azért nagy nehezen megpróbálom kifejteni a problémám. Szerintem valamilyen személyiségi zavar vagy egy szexuális frusztráció állhat a dolog hátterében.

Ha véletlenül nagyon elmerülök a végzett munkában vagy erősen jár az agyam vagy egyszerűen csak relaxálva bámulok ki a fejemből,néha azon kapom magam ,hogy "enyhén" maszturbálok. Például múltkor ,amikor a buszon utaztam,bambulásra rá körülbelül egy perc eltelte után vettem észre ,hogy újra a gatyámban jár a kezem. Mondhatni elég kínos volt a helyzet , mert több ember is meghökkent arccal nézte végig ,ahogy éppen a buszról leszállok...


Sajnos egyre gyakrabban fordul elő és nem tudom ,hogy egyáltalán mihez is kezdjek.Talán szexuálpszihológus?Vagy pszichiáter? Remélem nem egy kialakulásban lévő skizofrénia előtünetei....


2009. jún. 13. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
egy szexuálpszichológust mindenképpen felkereshetsz szerintem
2009. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy sch-s lennél :). Hány éves vagy?
2009. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez nem skizofrénia... Annak nem ezek a tünetei... :) Gyerekeknél is megfigyelhető, hogyha megfeledkeznek magukról, vagy feszültek akkor neki állnak játszani a nemiszervükkel. Ez egyfajta feszültség oldás, ezzel lazítasz, de próbálj meg odafigyelni, hogy van ami nem tartozik mindenkire, lehet hogy pszichológus segíthet, de lehet, hogy magad is megtudod oldani a helyzetet. Keress más módot a lazításra. :)))
2009. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most töltöm a 18-at és köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 13. 22:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azért gyanakodtam a skizofréniára ,mert annál is van egyfajta "bizarr" motorikus mozgás
2009. jún. 13. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
lehet hülye ötlet amit most mondok de ha olyan gatyát erőltetnél magadra ami mellé nem fér a kezed vagy jó erősen meghuzod az övet és nem tudod beletuszakolni mellé a kezed az nem lenne egyszerűbb?:)
2009. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az sch-nál nincs bizarr motorikus mozgás, hacsaknem a kataton típusra gondolsz, de az egész másként jelenik meg. Ott nem mozogsz :). Inkább próbáld meg megtartani a kontrollodat, szóvalj próbálj meg nem mindig nőkre gondolni :D. Viccet félretéve, lehet ez egy rossz beidegződés, szerintem is érdemes lenne foglalkozni vele, és felkeresni egy szakembert.
2009. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hasonló feszültséglevezetés, mint a körömrágás. Én a tenyeremet szoktam összedörzsölni.
2009. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!