Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira fáj, hogy senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira fáj, hogy senkinek sem kellek, hogy nincs kit szeretnem, aki viszont szeretne. HOgyan lehet kibírni ezt a fájdalmat? Valaki beszélgetne velem? 22/F

Figyelt kérdés

Hiába minden próbálkozásom, nincs senki, akit szerethetnék és aki viszont szeretne, még ismerkedésre sem kapok esélyt élőben többnyire, neten meg csak távkapcsolatokra lenne esély és amúgy is bizalmatlanok az emberek.


Mégis hol találhatnék akkor olyan lányt, aki engedné, hogy szeressen és aki viszont tudna szeretni egy érzelmes, romantikus, elmélkedős, kedves fiút?


Annyira fáj, hogy mindig látok párokat és akkor legszívesebben elsírnám magam ott helyben fiú létemre, egyszerűen annyira nehéz egyedül, mert már annyira tudnék szeretni, a sok magányos év alatt annyi szeretet gyűlt fel bennem, de nincs senki akit szerethetnék.


Valakivel beszélhetnék erről? Nagyon kínoz lelkileg a fájdalom. Miért nem szerethetek valakit már végre én is? :'(


2012. márc. 24. 01:36
1 2
 1/11 étoile et lune ***** válasza:
Ó, hát én komolyan kiakadok már, hogy minden nap szomorkodik itt emiatt 2-3 fiú. De azért tetszik, hogy vannak ilyen fiúk is. Nekem van már párom, de azért ez tetszett, sajnálom, hogy szenvedsz. Próbálj meg nem rágörcsölni a témára, tűzz ki apróbb, könnyebben elérhető célokat, keress hobbit, és amíg ezek lekötnek, majd egyszer csak jön a Lány. Szokták mondani, hogy a szerelem a legváratlanabb pillanatban jön, hát van ebben valami. Nem maradsz magányos, ne aggódj ezen. Fiatal vagy, addig is élvezd az életet.
2012. márc. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Javaslom a fájdalomcsillapítót. Valami nagymellű, csúszós filmbevonatú fájdalomcsillapító kapszula formájában!


(ismerkedj idősebb csajokkal, könnyű őket felszedni, és tudnak is...)

2012. márc. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre a legjobb orvossag baratom a Need For Speed... Hidd el a nok pedig ugyis jonnek elobb utobb...
2012. márc. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de még most sem jobb, aludni sem tudok.
2012. márc. 24. 03:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértem, hogy mennyire kellemetlen ez. 2 évvel vagyok idősebb nálad, és nekem se volt soha senkim, mondjuk alig próbálkoztam, másrészt nincs olyan belső tulajdonságom se, ami miatt bárki belém szerethetne. Egyszerűbben fogalmazva, teljesen el vagyok szabva. Annak a válaszolónak véletlenül se higgy, aki mondta, hogy jönni fognak egyszer, mert ilyen csak a tündérmesékben létezik, kivéve ha tele vagy lóvéval, és státusz szimbólumnak számítasz a környezetedben.
2012. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És hogyhogy nem találsz senkit?
2012. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Könnyebb lesz idővel. Nálam legalábbis így volt. Soha nem volt barátnőm, most 27 vagyok, pár évig tényleg nehéz volt, de most már kezdek beletörődni és megszokni a helyzetet.
2012. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
van msnem ha érdekel,ott beszélhetünk.
2012. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia!


Hmm...Valóban érdekes amiket írtál, én megtudlak érteni, én is hasonlóan érzek. Ha mindaz igaz amit leírtál, akkor különleges fiú lehetsz,mert kevés ilyen van mint te aki észreveszi hogy milyen fontos is szeretni és szeretve lenni és törödni a másikkal. Megjegyzem a mai világ sajnos nem kedvez túlságosan a számodra, sok a hamis, képmutató ember, tehát például ha jársz egy lánnyal az még nem biztos hogy azt jelenti igazán szeret.Lehet hogy jó vagy neki egy ideig, vagy csak érdekből van veled, vagy nincs más dolga. Nehéz megtalálni az igazit, már ha létezik ilyen. Ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj!

18/L

2012. márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátom, aki hasonló helyzetekben mindig kisegít. Jack Daniel's-nek hívják.
2012. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!