Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna vki tippet adni?

Figyelt kérdés

Van egy Hatalmas hibám. Félènk vagyok. Elmúltam már 15, de még mindig nem merek fiúkkal beszélgetni... Tudom, tudom, de ez van...

A társasági körömben a fiúk is hasonló problémákban szenvednek. Nem mernek lányokkal beszélgetni.

Nemrég hallottam egy pletykát, hogy egy rettentő aranyos fiúnak tettszem. Nekem is tettszik ő. De mivel alig szoktunk beszélgetni ( azért a köszönőviszony megvan... :D) nem merek csak úgy odamenni hozzá. Mármint csevegni. Ahogy látom, rám sem néz, de mint mondtam, ez nála normális:-) . Esetleg vmi ürüggyel, ha odamennék hozzá...

Nem is tudom... Igazából foggalmam sincs, h mit tegyek... Segítség!! :DD


2012. márc. 24. 22:21
1 2
 1/11 étoile et lune ***** válasza:
Ha valakin megérzem, hogy félénkebb nálam, egyből bátrabbnak érzem magam. Ez nálad nem jön elő?
2012. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
64%
Rúgd tökön, ha bekönnyezik akkor szeret!
2012. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű oda mész hozzá és elösször teljesen lényegtelen témákról beszéltek: zene,filmek,könyvek stb stb stb.Ezáltal jobban megismered az illetőt. Ha ez már meg megvan a többi már magától adódik hisz témák hiányában elkezdtek beszélgetni fontosabb témákról. Figy ha a srác tényleg szeret és sokat beszélgettek egymással egyszer csak megemlíti ezt is. Addig is hajrá!
2012. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
esetleg van közös haverotok?azon keresztül próbáld meg
2012. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 étoile et lune ***** válasza:

Hát, elég fura lenne szerintem, hogy:

- Szia.

- Ööö.. Szia.

- Szeretsz olvasni?

Szóval azért valami más felvezetés kell, ami után aztán jöhetnek az ilyen kérdések. De én valami ilyesmivel mennék oda: ,,Nem tudod, hány óra van? Oh, köszi. Nincs sok kedvem a következő órához... Szörnyű az a tanár, nem? Te hogy vagy vele? (közben mosolyogsz, ha vicceset mond, nevetsz) Amúgy neked hogy tetszik ez a suli?" (Merthogy gondolom, elsősök vagytok még.) ,,Miért ezt jelölted?" Stb... Annyira nem nagy dolog, persze még fiatal vagy, de belejössz.

2012. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 étoile et lune ***** válasza:
Ja várj, ha elmúltál már 15, már nem biztos, hogy elsős vagy. Na de a lényeget azért érted? Olyan kérdéssel állj elő, amit tovább lehet vinni azután, hogy válaszolt. Nem pedig lezárod a témát annyival, hogy: ,,Aha, értem. Az jó." És ennyi..
2012. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

étoile et lune

én konkrétan nem erre gondoltam hogy kérdezze meg a srácot hogy szereti e a könyveket, hanem csak arról hogy találjanak valami közös témát és abból valami történjen...

2012. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezjó! Köszönöm!! Valójában tényleg elsősök vagyunk. Hétfőn odamegyek hozzá!! :-D
2012. márc. 24. 22:35
 9/11 étoile et lune ***** válasza:
Hajrá. :)
2012. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod hogy bejössz neki, akkor nincs mitől tartanod :) Nyert ügyed van, csak úgy tudod elszúrni ha tényleg valami óriási ökördéget csinálsz ami már nem is vicces, szóval szinte el se tudod szúrni. Amúgy én hétfőn készülök szerelmet vallani osztálytársnőmnek, aki valószinű nem így érez, de nem bírnék azzal a tudattal élni, hogy nem mondtam el neki.
2012. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!