Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok Nagy Kristóf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Nagy Kristóf Bozontba a Megasztárból! Esetleg más is így van vele?

Figyelt kérdés
Annyira cukiii :33 *---* :$
2012. márc. 24. 22:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja...de ott van fent a kérdés,és én válaszokat kérek !
2012. ápr. 8. 12:07
 52/80 anonim ***** válasza:

hagyjátok ember békén :/. most miért kell basztatni ot?? Talán Attilával pontosan így vagyok, igaz én nem szerelemnek nevezem, de akkor is nagyon rajongok érte :) halgatom a produkcióit, nézem a facebook oldalát, halgatom az eggyütesét...stb. és szerintem nagyon cuki :)

de miért kell most leszólni? s igaza van. ott a kérdés és válaszoljatok arra. -.- .. s.mielött nekem is elkezditek hogy "te hány éves vagy, ennyi lehetsz, annyi lehetsz" elöre szolok hogy 14 vagyok. :))

2012. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Végre egy értelmes ember.:)

Igen,teljes mértékben igazad van.:) Lehet,hogy ez nálam sem szerelem,de akkor is...wááh.><

2012. ápr. 9. 10:38
 54/80 anonim ***** válasza:

24 eves es nincs noje...

akkor b.u.z.i ....

kerdezo.Te meg!!!+_ NÔJJ Már FeL!!!!!!!

szanalmas vagy hogy tizeneves pitschakat megszegyenitoen epekedsz egy elerhetetlen ferfi irant raadasul fiatalabb nalad./..

2012. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te vagy a szánalmas.Egyrészről : NEM B.U.Z.I. !! 2 : Nem epekedek utána ! 3 : Ki mondta,hogy idősebb vagyok nála! Nem akartan megmondani a koromat,én csak megemlítettem,hogy AKÁR 25 is lehetek...de nem annyi vagyok és nem is több !
2012. ápr. 9. 17:09
 56/80 anonim ***** válasza:
:P
2012. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
46%

11:34


Miért ßuzi valaki attól hogy nincs csaja?? Most komolyan? Tanuld meg a ßuzi jelentését s azután használd a szót.

sz.e.r.e.t.n.é.l ú.g.y é.n.e.k.e.l.n.i .. :P

2012. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 A kérdező kommentje:
22:35 igazad van.Ennyi.:))
2012. ápr. 9. 22:37
 59/80 anonim ***** válasza:
köszi. :D
2012. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:

akkor is szanalmas amit művelsz. nezz magadra... olvasd vissza a valaszaidat...

bújj el!

2012. ápr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!