Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem elcsábítani egy olyan pasit, aki egy évvel ezelőtt fel akart szedni?

Figyelt kérdés
Mostanába sokat fogom látni, mert Húsvét környékén szoktak lenni ilyen rendezvény féleségek, ahol ő is jelen szokott lenni. Valami elegánsabb hely. Mit gondoltok hogyan csábítsam el, ha nincs bátorságom odamenni hozzá. Milyen elegánsabb ruhákat vegyek fel, amikre felfigyelhet? Linkelnétek képet légyszi...
2012. márc. 25. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mégis hány éves vagy??
2012. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
19
2012. márc. 25. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos hát 19 évesen mi döntsük el mit vegyél fel? Hát függ attól is milyen rendezvény lesz, kik lesznek ott, milyen korosztály. Inkább legyél csinos, mint kihívó, ha érted mire gondolok:)
2012. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nyugodtan menj oda hozzá beszélgetni. Én fiúként mindig örülök, ha a lány kezdeményez, hiszen a srácok is örülnek, ha felkeltik valaki érdeklődését. :)

Ha meg nem jön össze, így járt.

2012. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!