Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő/feleség meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő/feleség meztelen képét megmutatni megbocsátható-e?

Figyelt kérdés
Nem szexuális töltetű, egyszerűen csak szép képekről van szó.
2012. márc. 25. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, teljes mértékben megbocsájtható. Miért kérded?
2012. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát mert én már többször megmutattam, és időnként furdal a lelkiismeret. Máskor meg azt gondolom, szép képek, büszke lehet/lehetek rá, nem ártok vele, hát akkor meg miért ne...
2012. márc. 25. 15:40
 3/12 anonim válasza:
Én úgy vagyok vele h csinálja de ne előttem mutogassa a barátoknak...
2012. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha ő is hozzájárult.
2012. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A feleség/barátnő tud róla? És kiknek mutattad meg eddig?

Megbocsájtandó dolog, ha csak megmutattad és nem odaadtad.

2012. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Amit nem tud, az nem fáj. Ettől semmilyen hátrányt nem fog szenvedni, úgyhogy ez nem bűn. Amúgy pontosan milyen képekről van szó?
2012. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pár képet egy valakinek megengedte, hogy megmutassak, de azóta többeknek/többet mutattam. E-mailben. Persze úgy gondolom, hogy megbízható embereknek. És eddig semmi negatív tapasztalat sem volt, pedig már 3-4 éve kezdődött.
2012. márc. 25. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire meztelen látszik a nemi szerve? A melle fedetlenül?

Én tuti kidobnálak ha a haverjaidnak a meztelen fotóim mutogatnád. Ezért nem is csinálok magamnak ilyen képeket. Mert az IQ light emberek továbbadják őket és a végén visszapislogok napiszarról. Köszönöm nem kérek belőle

2012. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van, ahol teljesen meztelen, és minden látszik. De szolíd képek, például strandon, otthon fésülködés közben, stb. Mondom, több éve megmutattam már képeket néhány barátomnak/ismerősömnek, és még nem éltek vele vissza. Főleg lányoknak egyébként, de van két fiú is köztük, egyikük közös ismerősünk.
2012. márc. 25. 17:19
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én ezt megtudnám repülnél az biztos. Most komolyan mi köze ehhez másnak? Te vagy aki kiírta azt a kérdést, hogy miért izgulok arra, ha más látja a barátnőm meztelen testét? Ez nagyon nem oké. Igen MÉG nem élt vissza vele senki. De nagyon veszélyes játékot űzöl.
2012. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!