Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt akarom írni egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt akarom írni egy lánynak szerintetek túl gyors? LENT

Figyelt kérdés

facen ismerősőm de csak látásból ismerem ugyanabba a suliba jártunk de én 1éve eljöttem!ezt írnám

-szia,biztos emlékszel rám én xy-ba jártam én is! aztán ezután írnám hogy nagyon szimpatikus,szép lány vagy, majd rögtön rátérnék h sívesen megismernélek neked lenen hozzá kedved?Sztem ez gyors, de nem nagyon tudok mit még beleírni!Jó ez a fogalmazás?Vagy mivel bővítenétek ki? Persze 2-3beszélgetés után elhívnám egy randira!


2012. márc. 25. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Most azt mondanám, hogy szánalmas facen ismerkedni, de tudom, hogy ez ma már nagy divat. Egyébként valami meghökkentő és eredeti szöveg kellene, amin agyalni fog egy ideig, gondolkozzon csak rajta. Úgy értem, hogy rád gondoljon valamennyire. Egyébként, ha én lány lennék, erre fixen nemet mondanék neked, mert túlságosan tolakodó. Nem szeretik, ha valaki tolakszik és erőszakos. Ne mutasd meg a kártyáidat már az első levélben ... majd később ráér, akkor meg már magától fogja akarni, amit te is.
2012. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A célnak megfelel, nem túl gyors, ha erre vagy kíváncsi.
2012. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyesírásra nagyon figyelj :D Mert amit írtál abban is van 2-3 hiba :D Amúgy nem nyomulós csak megmondod, hogy mit szeretnél tőle. Arra nagyon figyel, hogy ne írj pl: szercsi, puszcsi, h, sztem meg ehhez hasonló rövidítéseket, mert elég hülyén néz ki hogy ilyeneket írogatsz közben meg akkora vagy mint egy hegyomlás.
2012. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem is olyan gyors.Valahol pedig el kell kezdeni :)) Hajrá,szurkolok :)
2012. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gyors, hanem sablonos. Ennél még az is jobb, ha kipuhatolod vktöl, hova jár szórakozni és ott odaköszönsz, vagy megprobálsz közeledni? vagy mittudomén.. ne már face-en.. pff
2012. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálj előtte chaten beszélni vele néhányszor. Mert ha esetleg nem emlékszik rád kapásból nemet mond. Abból ki tudod puhatolni szimpatikus vagy-e neki.

Aztán mehet a levél, de olyat ne írj bele h "szép lány vagy", meg hogy "puszi".Ne becézgesd. Légy kedves és laza.

2012. márc. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

04:36 vagyok

22L

2012. márc. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!