Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nekem valamiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nekem valamiért nem jön reflexbôl hogy mit csináljak csókolózáskor?

Figyelt kérdés
Eddig csak kétszer volt alkalmam rá és bár nagyon szerettem akivel csókolóztam, mégis ostobán éreztem magam, talán azért mert ô tapasztaltabb nálam jóval. Vagy az idegesség miatt?
2012. márc. 25. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon stresszelsz rajta.
2012. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Krumpli.
2012. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valószínû... De nem tudok nem stresszelni rajta mikor olyan bizonytalan a kapcsolatom azzal a valakivel.
2012. márc. 25. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!