Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha itt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha itt egy csaj írja ki, hogy ismerkedni, szexelni akar, millió választ, privit kap, ha egy fiú írja ki ugyanezt, akkor szinte semmi?

Figyelt kérdés
Pedig elvileg nőtöbblet van nem?
2012. márc. 25. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
mert egy férfitól gyávaságnak számít,ha arctalanúl,anonimitás mögé rejtőzködve kelletti magát.
2012. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg hogy jött ide? Ennek egyszerű biológiai oka van. Egy férfi több nőt is meg tud hágni viszonylag rövid időn belül, míg a nők ugyanennyi idő alatt csak töredék számú babát képesek világra hozni, így alapvetően ugyanakkora nőállományra több férfi jut, tehát habár a férfiak száma kisebb, szexuális potenciáljuk nagyobb. Szóval ha egy nő ír, akkor valószínűleg mindegyik férfi válaszol, míg egy férfi felajánlására csak az a nő, aki éppen nem áll ostrom alatt. Hogy úgymond. :)
2012. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány speciális társkereső, ahol ez neked is menne.

Gay címszó alatt keresd!

Azért vazze, mert nem fordult meg a világ, hogy a tehén b@ssza a bikát. Á, mindegy, úgysem érted....

2012. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell ilyen hirdetés,és örülnék ha nem sértegetnétek.Egyszerűen eszembe jutott és megdöbbent,hogy ennyi magányos ember(főleg férfi) van.
2012. márc. 26. 00:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Zvonko miatt nem kapd fel a vizet. Egész nap ilyeneket írt. Nem kapta meg a gyógyszerét :D
2012. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az oldalon a hölgylátogatók száma, főleg a szerelem/szex kategóriában szerintem alacsonyabb.

És nem tüzelünk, míg a férfiak állandó hadikészültségben állnak itt, pedig nagyjából 0 az esélye bárminek, hogy itt összejöjjön. +Nem fogok udvarolni egy férfinek.

2012. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerűen annyi az egész,hogy a férfiak nagy része bazári majom módjára folyamatosan szükségét érzi,hogy bizonygassa ,hogy bkit bmikor...biztos vagyok benne ,ha a millió privit küldő pasi választ kapna,a lánytól,hogy akkor este szex,a nagyszájú internethuszárok 99.99% a vagy visszavonulót fújna,kifogásokat keresne,mert még ahhoz is bátortalan,hogy nyíltan nemet mondjon,vagy szimplán nem menne el a randira....:)

Abban is biztos vagyok,hogy az a Nő aki ide írja ki,hogy szexelni akar szintén komolytalan.....

2012. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert a társadalomban az emberek többsége így gondolkozik:

Ha van egy kulcsod(fiú), ami minden lakatot kinyit,akkor az egy jó kulcs. Nem?

Viszont ha van egy lakatod(lány), amit minden kulcs nyit,akkor az egy sz@r lakat.

És a posztolgató lányok a kivételek amik erősítik a szabályt.

2012. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a lányok többsége nem szeret kezdeményezni.
2012. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!