Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben? 17l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? 17l

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy egy 26 éves férfival randizgatok kb 1 hónapja,nagyon gyakran találkozunk,mindig bókol,és nagyon jól elvagyunk. Csak hogy pár napja megtudtam,hogy a volt nője külföldön él,az egy éves gyerekükkel,és nem sokára m.o.ra jön és elvileg találkozni fognak. A pasi összejönne velem,viszont egyrészt ott a korkülönbség ami aggaszt picit,másrészt az ex.. viszont lassan úgy érzem kezdek belészeretni.. ti mit csinálnátok?
2012. márc. 25. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
felejtős azonnali hatállyal, amíg nem késő...
2012. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

és akkor mi van ha találkoznak?

egy formás,hamvas,betöretlen,engedelmes kis pipit nem fog lecserélni a használt cipőre.

2012. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azonnal lépj ki ebből a kapcsolatból
2012. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Otthagynám, bármennyire is fáj. Ez nem ésszerű.
2012. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menekülj..
2012. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aludj.
2012. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a szüleidtől félnék, vagyis nemtom milyen szüleik vannak a mai fiataloknak. mert pl azt tudom hogy csomó nyominak már 10-kor takarodó közben azt meg lese szarják hogy 30 éves apákkal randizgatnak... én gyerekem lennél akkor magamtól félnék inkább a helyedben :D meg az övemtől... meg a lóvasúttól.
2012. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagynám a Pedomacit és írnék magamnak...
2012. márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!