Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem mondani valami "rábeszélős" dumát?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig csak a plázákban sétálgatna, én viszont néha olyan szívesen kimennék a természetbe, a fák közé sétálgatni, vagy lemenni a Duna partra ilyenek... De ő ezt nem igazán hallja meg, pedig nagyon kedvesen mondtam neki.

Valahogy rá tudnám venni hogy ne csak a vásárolgatás és a plázázás legyen a cél?


2012. márc. 26. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudnék mondani, ha ismernélek és találkoznánk.
2012. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl.: most lejössz velem az erdőbe, vagy meghalsz. Amúgy komolyra fordítva a szót, légy határozott, és mond meg neki, hogy eddig te sétálgattál vele a plázában, megérdemled, hogy ő az erdőben sétálgasson veled.
2012. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy vásárolgatni járjon a barátnőjével, mert te ezt nem nagy élvezed és egy kapcsolatban mindkét félnek jól kéne éreznie magát nem csak neki. Egyébként attól tartok befürödtél vele, mert ha neki plázázásból meg vásárolgatásból áll az élet, akkor nagy esély van rá - persze vannak kivételek - hogy ennél mélyebb dolgokon nem is igen gondolkozik. Egyébként tudtok beszélgetni? Mármint nem csak arról, hogy hogy áll ez a cipő meg mit volt tegnap a Barátok köztben.


Bocsánat, ha tapintatlan voltam vagy megbántottalak. Nem állítom, hogy a barátnőd ilyen, csak ezt érzem abból, hogy hogyan viselkedik veled (nem érdekli, amit mondasz és csak magára gondol).


24/l

2012. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bármiről el tudok vele beszélgetni, de tényleg csak a vásárláson jár az esze... :) Otthon is arról szokott álmodozni.

Nekem viszont fontos a kirándulás, a természet, mert ott tudok igazán feltöltődni...

2012. márc. 26. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor ez már lassan betegség nála, hogy kényszeresen vásárol. Próbálkozz határozottabban, ha a finom célzásra nem reagál.


Mondd meg neki, valamelyik nap, hogy holnap elmetek valahova és öltözzön kényelmesen. És elviszed egy kisebb sétára. Ne rögtön egész napos túrára menjetek. Aztán csináljátok, amit ő akar.


Javasold, hogy apróságokat vegyen magának, és mondjuk egy nap csak egyet és után csináljatok valami mást.


Nem tudom, más most nem jut eszembe. :)


24/l

2012. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen! :)
2012. márc. 27. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!