Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem mutatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem mutatják ki annyira a szexuális érzéseiket?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen nem a már jó ideje párkapcsolatban élő, otthon a hálószobában kimutató lányokról beszélek. Hanem még az ismerkedés szakaszában, mikor még nem járnak, de első pillanattól kezdve tetszik nekik a fiú. Nem úgy gondolom, hogy olyanokat kéne mondaniuk, hogy "dugj meg te csődör, már olyan lucskos vagyok, hogy gyorsan szereznem kéne egy búvárpipát, nehogy belefulladjak!".


De azért valamilyen szinten kimondhatnák, jobban kimutathatnák, mivel egy lesütött pillantásból nem értik meg a fiúk (legalábbis én). De aztán lehet, hogy csak én nekem jutottak ilyen jégcsapok.


Gondolom azért vették fel velem a kapcsolatot, mert tetszettem nekik. Akkor miért ne tudták idővel egyre nyilvánvalóbbá tenni az érzéseiket? Úgy tűnt, mintha inkább, ahogy haladnak a dolgok, egyre elérhetetlenebbnek akarták volna mutatni magukat. Értelemszerűen sokból nem lett semmi, van egy határ, ami után úgy érzem, nem kölcsönös ez az egész, hanem én jóval többet teperek, mint a lány, így idővel abbahagytam a keresésüket. Ez Váltotta ki belőlem a kérdést.



2012. márc. 27. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem azért van ez, mert sok nő próbálja gy feltüntetni a dolgot, hogy a szex csak a pasinak jó, és jutalmul szexel a férfival...(tisztelet a kivételnek)
2012. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szexuális vágyra gondolsz? Elég zavaros amit leírsz.
2012. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert ők nem mondhatják ki hogy le lenne ha megdugnál.

Mert ők a gyengébbik nem.

2012. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Mert ők nem mondhatják ki hogy le lenne ha megdugnál." - mi van?
2012. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Értsd jól!!!


Jó lenne......

2012. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Benne Van Minden a testbeszedben. A problema Az Hogy A Legtobb Fiu Nem Tudja Azt Olvasni. Legalabb Is Nem Tudatosan!
2012. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!