Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj a szívem mert ma is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a szívem mert ma is láttam szerelmes párokat, csak épp nekem nincs párom. Hogyan lehet ezt kibírni, mert én nagyon nehezen viselem érzelmes fiúként ezt? Szerelemre, szeretetre, csókokra, ölelésre vágyom.

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

http://www.youtube.com/watch?v=hgHdZ_ZA6zY


hallgasd meg 121-szer! talán kinő tőle a t*ököd...

2012. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy nem vagy olyan helyzetben, mint én.


Ezt én írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2804..

2012. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok homár!!


Ne sértegessetek!


Érzelmesebb fiú vagyok, de mindig is a lányokhoz vonzódtam és ez így is marad, annyira sok lány van, akit látok naponta, sokkal elképzelem milyen lenne megölelni, megcsókolni, bár közelebb kerülhetnénk egymáshoz és megismerhetném őket jellemre is!


De én inkább érzelmes, önbizalomhiányos, kicsit gátlásos, félénk fiú vagyok.

2012. márc. 27. 20:59
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Amíg ilyen maradsz, nehéz dolgod lesz a lányoknál. Tekintsd őket egy darab húsnak, hajts arra h megdughasd őket, legyél velük bunkó, akkor majd több sikered lesz!
2012. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem :( Megértelek :( csak én gyerekkel vagyok, így nehezebb..

24/N

2012. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

# 4/6

amíg így "lányoskodsz" addig nem lesz esélyed, mert nem fognak férfiként kezelni. nem a szexuális hovatartozásra utaltam...

2012. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2012. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

héhaver


élőben férfiasan viselkedem amit érzek és itt leírok azt magamban tartom nem mutatom élőben másoknak, bár sokszor nehéz, legszívesebben megkönnyeznék pár szerelmespárt, amikor látom őket

2012. márc. 27. 21:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs abban semmi rossz, ha valaki így érez. Nyilván egy ilyen konfrontálódás frusztrálólag hat, mert az embernek ilyenkor jobban fáj a magány, arra gondol, hogy én is lehetnék az, aki fogja a lány kezét stb.

Ezzel számolni kell, kijött a jó idő, nem járhat az ember az utcán csukott szemmel vagy lehajtott fejjel...

Ezt én is megélem időnként, amíg nem talál párt az ember, addig is fel kell tudni dolgozni az ilyen helyzetet.

2012. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te érzelmes fiú! Te még vagy nem dugtál vagy búza vagy! Egy igazi férfi megszerzi magának amit(akit) akar, és nem itt rinyál!
2012. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!