Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ovuláció lehet kétszer egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovuláció lehet kétszer egymás után egy hét különbséggel?

Figyelt kérdés
Március 13-án kellett, hogy legyen az ovulációm, mert a hőmérő szerint 14.-re emelkedett a hőmérsékletem. Viszont együtt voltam a párommal 16-án és 17-én amikor nem védekeztünk viszont a múlt héten kedden 20-án szintén olyan érzésem volt mint az ovulációkor de még sokkal erősebb volt görcsölt a hasam és ez leginkább a petefészkeimnél volt érezhető, illetve lenyílalt a végbéltájékára is. Most viszont ma meg kellett volna jönnie de nem jött meg semmit nem érzek mint amit mensi elött érzek kivétel a mellfeszülést.Bízok benne hogy nem történt baj vagy lehetséges?
2012. márc. 28. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
havonta 1x szokott lenni. de mint mindig, itt is lehetnek kivételek. semmit sem mondhatsz 100% biztosra, csak azt, hogy lyuk van a seggeden.
2012. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt soha nem fogom megérteni, ha nem akrsz/akartok babát akkor miért nem védekeztek
2012. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni szerintem...
2012. márc. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NEM BIZTOS AMIT ÍROK.nekem mikor ugyan ezek a tüneteim voltak-görcs erősen,mell fájás,-akkor én is vártam hogy megjön.de semmi.mint később kiderült 3 hetes terhes voltam.de persze ez lehet mástól is .vegyél tesztet utána doki.
2012. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. márc. 29. 08:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Ritka a több ovuláció egy ciklusban, de előfordul. A kétpetéjű ikrek is így készülnek...
2012. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!