Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá férfiak, ha ezt tudnátok meg a kiszemelt nőről?

Figyelt kérdés
22 évesen túl van egy 5 éves kapcsolaton. A párja 18 évvel idősebb volt nála, együtt is éltek 4 évig. És a hab a tortán, hogy suliban jöttek össze. Tanár-diák viszony.
2012. márc. 29. 16:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék annak, hogy az elmúlt 5 évben nem nyolcan döngették.
2012. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy inkább egy 5 éves kapcsolat mint 5 egy éves (vagy annál rövidebb).
2012. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen életút:D Tudod ki veszített volna sokat, ha kiderül a kapcsolatuk? A tanár. Komoly lány, nem az az össze-vissza pasizós fajta. Ha több fiú akarna annyi idősen mint ő komoly kapcsolatot, akkor lehet, hogy több lánynak lenne 22 évesen ilyen borzalmas életútja. 20 éve ezen még a kutya sem lepődött volna meg. Sőt, manapság is vannak olyanok, akik ennyi idősen már családanyák. Nem értem a problémád, de szerintem inkább hagyd békén azt a lányt ha azon agonizálsz, hogy komoly, diszkrét és megbízható.
2012. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
még az 5 egy évessel se lenne semmi gond, sztem....
2012. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Én sokakat ismerek akik még hosszabb kapcsolatokon is túl vannak 21néhány évesen és szerintem ez a pozitív, mert ez arra utal, hogy tényleg készen áll egy kapcsolatra és nem csak divatból akart magának egy pasit.


Más kérdés, hogy nem szívesen dugnám oda a nyelvem, ahol már egy tata farka járt és az ilyen apakomplexusos csajok eleve nem szoktak számomra vonzó egyéniséggel rendelkezni.

2012. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Miért jobb az, ha a "tata" farka helyett járt benne 5 fiatal suhancé?
2012. márc. 29. 17:30
 17/25 anonim ***** válasza:
te mit agyalsz azon, h ki járt benne előtte? te talán szűz vagy?
2012. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nehéz megfogalmazni, de mindenesetre nem akarnám tudni, ha egy jóval öregebb hapekkal volt kapcsolata.
2012. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Én is idősebb vagyok 9 évvel. 31 vagyok.
2012. márc. 29. 18:28
 20/25 anonim ***** válasza:
na akkor meg főleg nem értem a gondodat.. de h 31 évesen ezen agyalsz, és itt irogatsz.. hát.. gáz..
2012. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!