Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az összes barátnőm szebb nálam és mindig én vagyok a rútkiskacsa?

Figyelt kérdés
mindegyik barátnőm sokkal szebb nálam és nem féltékenységből kérdezem ezt hanem mert szeretném elfogadni magam örülök neki,hogy szépek és sok figyelmet kapnak ami jól esik nekik csak nekem nehéz így,h bárhol utcán/buliban minden férfi figyelmet ők kapnak. van más is ilyen helyzetben?nem tudom mit tegyek,mert nagyon szarul esik,de szeretem őket nem akarok emiatt nem velük barátkozni?!
2012. márc. 30. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

keress rondább barátnőket :D

Vagy néha járkálj egyedül, esetleg más társasággal. Gondolom azért nem mindent velük csinálsz. Ha ez zavar, akkor szerezz magadnak saját sikerélményt :P

2012. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

nem a külső a fontos hanem az hogy milyen ember vagy

ez ne essen neked rosszul

2012. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutass képet. Lehet csak te látod magad annak.
2012. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Semmit ne tegyél, csak élvezd az életed. Ha azt hiszed hogy ők szebbek tévedsz, ha azt hiszed hogy ez - ilyen szempontból - egy verseny tévedsz. Ha azt hiszed hogy az uniformizált lányok az értékesek tévedsz.


Az lehet hogy a feltünően viselkedő és öltözködő lányokat veszi észre a fiúk döntő többsége, de ez is egyfajta egyszerüsités, uniformizálás része, mert nincs többre időnk. Sokan nem szeretnek kockáztatni.


Barátnőiddel szemben viszont neked van egy olyan lehetőséged ami nekik nincs, te nyitott leszel egy olyan srácra akinek lesz ideje rád és kockáztatni is hajlandó érted. Biztos lehetsz benne hogy sokkal többet fog érni mint sok nagyüzemszerü, műanyag kapcsolat.

2012. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne aggódj. Neked lesz először és a legtovább férjed.
2012. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
36%
az utólsó válaszadónak igaza van, én sem voltam túl szép, de kialakultam, és tartós párkapcsolatom van a többi lány meg azóta is keresi a szerelmet......
2012. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) elküldtem a képet.
2012. márc. 30. 18:18
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
igazak az utolsók. Neked szép családod lesz mikor ők egy elfuserált lúzer mellett boldogtalanok
2012. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetnél, én is kíváncsi vagyok ki gondolja így...
2012. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
legyél velük és akkor beigazolódik a "pom-pom lány hatás" vagyis ha velük vagy te is szebbnek tűnsz :D És ez nem vicc. Nézd az így jártam anyátokkalt
2012. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!