Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon, tetszik egy srác és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon, tetszik egy srác és szeretnék vele járni, de nem tudom, hogy hogy valljam be neki vagy miket mongyak neki?

Figyelt kérdés
Léccy segitsetek!
2012. márc. 30. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi lehet tudni a srácról? Kora, iskolai végzettsége?

Ezekre az információkra feltétlenül szükség lenne.

2012. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mongyak.. léccy -.-"
2012. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem , valahogy próbáld meg jelezni neki. Te is bejössz neki? (Tudsz rolla?) Mert , ha igazán merész vagy , csak úgy elmondod neki. De , ha valami közösségi oldalon próbálkozol , akkor mongyauk kérdezd meg a Popját (ha érted , hogy mire célzok) , vagy próbálj meg óvatosan közeledni hozzá. Remélem beválik! Sok sikert !!! :-)))
2012. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14 éves... (én 13 vagyok)és bocsi,hogy nem irtam bőves információkat!
2012. márc. 30. 21:34
 5/5 anonim válasza:
*Topját
2012. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!