Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar lanyok lenne eseljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lanyok lenne eseljem nalatok vagy nem csak azert mert afro amerikai vagyok? 30 eves vagyok

Figyelt kérdés
szeretnek egy szep magyar baratnöt de nem tudom,hogy menyire szeretik a magyar lanyok az afro amerikai fiukat
2012. márc. 30. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a bőrszín alapján választok párt, szóval ha egyébként tetszenél igen.
2012. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
sokaknak bejönnek a feketék, én már sok ilyen párt láttam együtt :) mármint afroamerikai férfi+magyar nő
2012. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyertelmu a kerdezo provokalo szandeka, hiszen most olvasni mindenhol hogy ket nigger mit muvelt ket 17 eves lannyal.(vonatkoztassunk el a holgyemenyek erkolcsi nezeteitol, a gyilkossag, az gyilkossag, es a legundoritobb emberi cselekedet.)
2012. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pákónak összejött :D
2012. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
74%

@22:46 en ha a helyedben lennek, nem niggereznem le a masik embert, mert az serto lehet a szamara...maskulomben pedig nem lennek meggyozodve arrol, hogy, ahogy te mondtad ,,nigger", bantalmazni szeretne a szep magyar lanyainkat.De hiaba na, az eloitelet az nagy ur a mai vilagban :P


*elnezest az ekezetekert, nincs magyar nyelv a gepemen :)

2012. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező, nagyon jó esélyeid vannak a mai magyar lányo imádják a fekete fiúkat, úgyhogy gratulálok itt jó sok nőben lesz részed.


Én fehér fiúként meg egy lányt sem kaptam meg, mert már nem menő a rendes, fehér, magyar fiú, ez van.

2012. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem,mert mind hűtlen és őket is könnyű elcsábítani...

feka szeme nagy és kerek, ahányat lát annyit szeret ;-)))


(tapasztalat)

2012. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
59%
haat igen, a tipikus magyar mentalitas:))...hagyjatok mar szegenyt, egy kerdest tett fel a LANYOKNAK, es nem olyan valaszokat var fiuktol, amiben le rohadt feka nigger kocsognek hivjak
2012. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Én 7 hónapja vagyok együtt az afrikai párommal, és életem eddigi legjobb, legkiegyensúlyozottabb kapcsolata. Az, hogy ki milyen ember, nem bőrszíntől függ, mindenhol vannak s.ggfejek meg főnyeremények is. Egyébként ő egy szót sem tud magyarul, mégis egymásra találtunk. Azért neked így, hogy tudsz magyarul, több esélyed is van. Tényleg...egyébként hogyhogy tudsz magyarul?


22/L

2012. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jártam fekete fiúval és sok haverja is voĺt, akik röptében a legyet is...

a magyar lányok is ki akarják próbálni, milyen egy feketével és ráhajtanak,hiába van csaja...és nem kell soká fűzni őket.De a szép lányoknak is max szexre kell.Általában kövér,zsíroshajú, szemüveges nőkkel látok jóképű feketéket, félvér babát tolva.

2012. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!