Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani ingyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani ingyenes társkeresős oldalt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy most jött el annak az ideje, hogy kipróbáljam ezt a fajta "lehetőséget", mert eddig sehogyse akaródzott összejönni...


Úgy vagyok vele, hogy próba szerencse, és ezért is kérném a segítségeteket, akinek van már tapasztalata ilyen téren. :) F/19


2012. ápr. 1. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
www.elet.hu
2012. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

love.hu . Azt hiszem, még mindig lehet használni ingyenesen is, csak erősen korlátozzák a naponta küldhető üzenetek számát, úgyhogy érdemes már az első üzid végére (amit küldesz valakinek) odabiggyesztened a mailcímedet is, és megkérned, hogy az üzenőrendszer korlátozása miatt inkább oda legyen szíves válaszolni, hogy zavartalanul írhassatok egymásnak.


Amúgy pedig, mielőtt belevágsz, a pofára esések és csalódások elkerülése végett olvasd el ezt az elejétől a végéig: [link]

(Sok hasznos tipp, gyakori buktatók elkerülése, stb. :) )


Nagyon sok sikert előre is! :)

2012. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves második! Köszönöm a segítségedet. :)

Kicsit ódzkodok az egésztől, mert kicsit tartok ettől az ingyenes dologtól, mert hallottam nemrég olyat, hogy eleinte ingyenes és később kell érte fizetni, és nem szeretem az ilyen dolgokat.


Szerinted az általad ajánlott oldal ilyen téren megbízható? Teljesen ingyenes? (biztosra szeretnék menni)

2012. ápr. 1. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
parom.hu
2012. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!