Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kezdődött ez az "őrület"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdődött ez az "őrület" youtube-on?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy kb. 1 évvel ezelőttig nem igazán használtam a youtube-ot, így lehet le voltam maradva és csak nekem volt új a dolog.De egyszer hallottam valakitől, hogy új "divat" lett feltölteni külföldön a "megmutatom mit vettem" videókat.

Rákerestem kíváncsiságól még régebben és azóta szinte szakadatlanul jönnek a külföldi és magyar videók.

Elmondják mit és mennyiért vettek, milyen kozmetikumokat használnak, melyik krémek váltak be, mindenféle sminket és frizurát készítenek, tippeket adnak a szépségápoláshoz és sorolhatnám még.

Tudja valaki, hogy ki volt ennek az elindítója?


2012. ápr. 1. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én voltam. Bocsi, nem gondoltam volna, hogy ez lesz. :S
2012. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

...=D

Várom a rendes válaszokat is, de azért köszi.

2012. ápr. 1. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
és miért ebbe a kategóriába tetted ezt?
2012. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még nem is láttam ilyen videót
2012. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez valahogy nagyon félrement, nem is ide akartam...
2012. ápr. 1. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Mint láthatod, nincs tiszta határvonal, ez egy trend, ami évek óta tart. Szerintem is hülyeség, de hát ez van, fogyasztói társadalomban élünk, a kütyüvásárlás egyfajta szórakozási formává vált.

A szépségápolás meg isten tudja mióta hobbija a nőknek (és most már egyre inkább a pasiknak is), és az emberek a hobbijukról töltenek fel videókat, ha úgy gondolják, van mit. Nekem pl. hobbim a bringázás, és ha lenne sisakkamerám, akkor biztos csinálnék a nagyobb túráimról videókat.

2012. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudja senki sem:D Viszont az nagyon komoly, ha akarsz venni valamit, akkor csak beírod a pontos cikkszámot a youtube-ba és máris százával dobja ki a videókat, és láthatod ki hogyan csomagolta ki kedvenc új kütyüjét, milyen dobozban volt, mit adtak hozzá, egyszóval mindent láthatsz!
2012. ápr. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!