Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitol lehet ez az erzes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol lehet ez az erzes?

Figyelt kérdés
2 eve megismertem egy pasit...tok jol elvoltunk egymassal,de csak mint baratok semmi egyeb,aztan tavaly ez a szimpla baratsag atment olyan "baratsag extrakkal" stilusba,nehanyszor volt szex de a baratsagunk megmaradt,jokat tudtunk beszelgetni,egyutt logtunk ilyesmik...de tudtuk h kapcsolatot nem akarunk...aztan en kulfoldre mentem,de facebookon tartottuk a kapcsolatot addig amig kerult egy baratno...a pasi letiltott facebookrol csak nem tudtam miert,ezert a baratnomerol irtam egy uzit h legalabb annyit irhatna h mi a helyzet,de a csaj irt vissza h ne zaklassam a pasijat s ilyenek...persze utanna nem beszeltunk,el is feledkeztem kicsit rola,de az utobbi par hetben egyre gyakrabban eszembe jutot es mintha hianyzott volna,par napja mondta a baratnom h szakitottak a csajjal,csupa kivancsisagbol megneztem a facebookjat es feloldotta a tiltast,de persze nem beszelunk most sem csak nem ertem miert gondolok ra annyit...lehet h a tudatalatt mindig is ereztem vmit iranta? nem igazan ertem ezt most,es a masik dolog h tudom h mi tobbet nem fogunk talalkozni,mert mikorra en hazakoltozok o mar nem lesz ott...
2012. ápr. 2. 12:48
 1/3 anonim válasza:
szia szerintem hagyd és ne gondolkodj rajta! igen éreztél iránta mivel együtt is voltatok úúgy! de ha tudod h nem láthatod többé és amugy sem akartatok kapcsoaltban élni akkor semmi értelme gyötörnöd magad, menny keress srácot magadnak és elre nézz ne a multba!ha nem keres te se kered.sok szerencsét!
2012. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi a normalis valaszt:)...igen,most ezen dolgozom h ne agyaljak annyit rajta,csak nagyon nehez:(
2012. ápr. 3. 11:18
 3/3 anonim válasza:
Rudom hogy nehéz de hagyd és ne foglalkozz vele, lépj tovább aki semmibe vesz az nem érdemel meg.Kivánom h találj magadnak egy rendeset.
2012. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!