Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek. Honnan derülhette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek. Honnan derülhettett ki?

Figyelt kérdés

Szóval a srác akibe belevagyok zugva volt osztálytársam és most is osztálytársak vagyunk..;)) Volt osztálytársaink is ebbe suliba járnak csak másik osztályba... És srácot akibe belezugtam folyton velem szekálják de nem nagyon zavarja.. Szerintetek??? Ja és állítólag ezelőtt évben azt beszêlték (nem tudtam róla,most derült ki), hogy szerelmes vok belé vagy mi legalábbis bejön nekem akibe belezugtam. És hîvj csak tényleg szekálásból terjesztettek vagy mi?? És ha megtudták szerintetek honnan?? Csak legjobb barátnőm tudta. Szerintetek elárulta valakinek vagy csak véletlen szóbeszéd..??? Kőszi előre válaszokat.. Hülye válaszokat nem kérnék,kőszi..


17l



2012. ápr. 2. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi általában látszik.
2012. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áz látszik hogy árulta a barátnőm a titkunkat vagy mi latszik
2012. ápr. 2. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
az látszik ha bele vagy zúgva. akaratlanul is kimutatod és a reakcióidból is látszódik.
2012. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja,êrtem. Kőszi
2012. ápr. 2. 19:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!