Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Szerintetek miért vagyok ilyen: Ha van egy helyes ismerősöm,találkozunk,nem járunk csak egyszerűen ismerjük egymást valahonnan, távoli vagy közeli,de ha az illető jól néz ki(tényleg),de nincs köztünk semmi és elv.nem is lenne igy,megbezsélés alapján, de igazi hihetetlen jó illatú (persze nekem "beinditó") parfümöt használ, legszivesebben rámozdulnék...nagyon nehezen állom meg ilyenkor inkább távolabb megyek, a másik amire beindulok a zene,ha olyan ritmusos,lágy,különleges,ezt sajnos nem tudom megmutatni mire gondolok,de nem szexes zene, hanem átlagos, csak a hangzása, a lüktetése beindító,nehezen tudom megállni akkor is h ne mozduljak arra akivel eltudnám képzelni a dolgokat...De ha nem helyes és vágykeltő pasival találkozom akkor nem indít be úgy, akkor inkább csak a képzeletem ábrándozik.

Van tényleg ilyen h ilyen dolgok beinditják az embert?Ezt egy exemmel vettük régebben észre de elhesegettem h hülyeség,de valójában tényleg így volt,tudattalanul reagálok ezekre, elindította azt a zenét amire tudta h belindulok bárhol legyünk is,és fújta be magát azzal a parfümmel amire ugyan így reagálok.És most mitévő legyek?Muszáj vissza tartanom magam,különben elvesztem tisztességemet,nem?Tisztában vagyok vele h vissza kell fognom magam de ezzel a szexualitással,vágykeltéssel nem tudok mit kezdeni...Most Nincs senkim,de kalandokba sosem vettem részt,de hogy még kapcsolaton kivül is előforduljon most meg ugy h ismerőssel is és kellemetlen helyzetben vagyok ilyenkor...persze ezt nem tudja senki sem csak a régi exem...de olyankor a gondolataim is másutt vannak és "arra a dologra gondolok" milyen lenne vele,észbontó éjszaka,stb...Megbolondultam? :$ :$ vélemény? Kitti 23



2012. ápr. 2. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
hiányzik egy kiadós .... mi? :D
2012. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
is.. de ha meg van alap baj velem h mániás vagyok..ha elkezdenm nehezen hagyom abba de most nem ez a téma h kell-e sex..kinek nem...de emellett van ez a dolog...másnál is van, sosem gondoltam volna h én ilyenekre is beindulok és nehéz megállni...
2012. ápr. 2. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

valahol ez gond..főleg ha kapcsolatban vagy...szóval a te esetedben nem való neked fix kapcsolat!

Csak akkor ha akkor csak az a pasi fog érdekelni...persze akkor fog csak működni ez a dolog a pasiddal és csak akkor nem fogsz másokra állandóan szexuálisan gondolni ha a pasid kielégít mindig, és jó vele a szex!

27/f

2012. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

De ezek a "beindító" dolgok minek foghatók fel?Nem normálisságnak vagy azért igen tényleg van ilyen de aki oda figyel magára az vissza tudja fogni magát (mint ahogy én igyekszem és eddig sikerült is elfolytani...

2012. ápr. 3. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vok!


Ennek mindnek egyetlen egy oka van, ezeknek a "meglátom és aaahhh", hogy még sosem botlottál bele abba a pasiba (olyan pasiba) aki tényleg megfogna és el tudnád vele képzelni hosszú távon!

Még nem találtad meg őt!

(egyébként normális dolog)

2012. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Mostmár jobban helyre tudom tenni a dolgokat :)
2012. ápr. 3. 22:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!