Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 eves meleg fiu vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves meleg fiu vagyok és az elso baratom 27 éves volt ennek má 2 éve volt és meg tortent az is, de most nem tudok ismerkedni fiatalokkal az ilyen párkeresokon meg csk idos emberek irnak:/ hol lehet interneten fiatal meleg/bi fiukkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tartós kapcsolatot keresel, akkor a netes társkeresők eléggé fasírtba vannak. Legtöbbjük csak szexelni akar semmi több... Esetleg utánanézhetsz, hogy a környéketekbe vannak-e melegbarát szórakozóhelyek.

18/F

2012. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MrPifta ***** válasza:
A mondat 2 fele valahogy nem függ össze. NADE vagy netes társkeresők (ahol főleg szexre mennek) vagy meleg szórakozóhelyek (ne szaunába menj, ott is csak szex van). Mi sajnos nem tudunk "utcán" ismerkedni...
2012. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
írj privátot
2012. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tehát 15 voltál ő meg 27???de cuki*.* és am jól működött a kapcsolatotok a korkülönbség ellenére?:)

és am tudja rólad valaki?am chaten társkeresőken ismerekdhetsz...asszem van oylan h gayromeo.hu

2012. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mint montam 2 éve ő 25 volt én meg 15... és igen nagyon jó volt vele jól is muködött minden ,de hát elköltözött és nem akartunk távkapcsolatot... ő is meg mások is montak akkor is hogy 15 éves létemre "felnőtesen" viselkedtem és ezért volt jó vele:) és most má 2 éve nem voltam senkivel és má wáááá:d amúgy meg csk a barátaim tudnak erről, nincs kint fbn hogy fiúkra megyek, szóval nem is nagyon titkolom, de nem mondom el mindenkinek sem...:)
2012. ápr. 4. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ismerkednék veled szívesen ;) 19/f Bp
2012. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!