Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek ebben az "alfa-hím"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek ebben az "alfa-hím" históriában, azaz amit tanítanak az ilyen csajozós guruk, hogy alfa hím kell a csajoknak?

Figyelt kérdés
Csakmert több olyan srácot is ismerek aki egyáltalán nem mondható el alfahímnek, kis félénk szótlan visszahúzódó, viszont helyes a pofikája és rengeteg csajnak az esete. Olyat is rengeteget ismerek aki kigyúrt nagydarab dumagép de csúnya a feje és a kutya se törődik vele...
2012. ápr. 3. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehúzás. olyanokat mondanak el amikre úgyis rájössz, vagy a fater elmondta
2012. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Betanultam ezeket a szar szövegeket, aztán úgy bebaxtam hogy elfelejtettem az egészet. A pia nagyobb önbizalom növelő volt, mint mex delux. Ha nem a búcsúbuli lett volna, talán még lett is volna valami a csajjal, mert szerintem jól kijöttünk.
2012. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van benne valami, de részben sokat számít a külsője is a férfiaknak.


Én például alacsony, vékony vagyok és arcra is csak átlagos, olyan fiú, akit észre sem veszenk a lányok.


Érzelmes, hűséges, régóta barátnőt kereső srác vagyok és hiába minden erőfeszítésem még sosem volt barátnőm, pedig már húsz is elmúltam.

2012. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet én tudom rosszul, de nem a csajoknak kell észrevenni minket, hanem fordítva. Aztán lehet erőt fitogtatni, humort csillogtatni, pénztárcát nyitogatni...
2012. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Fúú, nem ilyen Mex Delux meg ehhez hasonló pénzhajhász trógerekre gondoltam... hanem az igazi guruk-ra. Egyszer voltam egy ingyenes előadásán, és kb feszélyezve éreztem magam a sok skizofrén meg atomronda pasi között :D

Szerintem beteg aki egy vagyont fizet annak a kis kamuzós fsznak, bár tegyük hozzá hogy sok beteg ember él országunkban.

2012. ápr. 3. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Ott a probléma, hogy az "alfahím" fogalma alatt te a kigyúrt pasikat érted. Pedig erről szó sincs, egy férfi pusztán az intellektusával is tud hódítani és lemosni más férfiakat a pályáról.
2012. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak ösztönlényeknél működik.
2012. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazi guruk? Milyen igazi guruk? Mindegyik ugyan azt mondja.
2012. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az alfahím tétel valós, csak nem úgy, ahogy gondolod. Az alfahímet nem úgy kell elképzelni, mint legerősebb, vagy legdominánsabb pasit. Arról van szó, hogy ha egy adott közegben magasabban vagy a hierarchiában, mint a többiek, az előny. Ez nem azt jelenti, hogy a tiéd az összes csaj, de némi előnnyel indulsz. Abban a mezőnyben te számítasz sikeresnek, eredményesnek. Ez egész kicsi sőt pitiáner dolgokban is megmutatkozik, pl elég fanatikusan csocsóztam tizenéves korom végén, és eléggé meg is tanultam játszani. Egy szórakozóhelyen, ha normális volt az asztal, nem igazán akadt ellenfél. Ha összekeveredtünk egy ilyen társasággal (mi is többen), akkor érezhetően nagyobb volt az érdeklődés felém, mint amikor csak ültünk az asztalnál. De pl egy cimborámból utazásszervező lett, és csinál fusi utakat is. A srác semmilyen egyéb szempontból sem alfahím (sőt! hehe), de ilyenkor ő a főnök, a szervező, ő diktál, ő az alfahím. Egyfolytában körülrajongják a csajok, szinte minden úton összejön neki valami. Ha este elmegy a banda bulizni, ő mindig 2-3 lánnyal ül egy asztalnál egyedüli fickóként.
2012. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az ilyen PUA anyagok pszichológián alapszanak. És Mex csak afféle magyar terjesztő. Csak alakítgatja az igazi mesterek anyagait. Mystery a legnagyobb, ő találta ki az egészet, és hiszitek vagy sem, sokkal jobb vagyok a csajoknál amióta tudom a JÁTÉKSZABÁLYOKAT, mert ezek csak játékszabályok amiket nem tudtál alapból (mint néhányan), és könnyebben megnyerheted a játékot velük. ;)

F18

2012. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!