Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bilincselés? Szoktátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bilincselés? Szoktátok?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok róla! (Ki bilincsel kit, hogyan, mivel szoktátok, egész éjszaka rajtad volt?...)
2012. ápr. 4. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam már. Kötözést is, és a lány vett bilincset. A kötözést mi fáslival oldottuk meg. A bilincselés meg felváltva. Hol ő engem, hol én őt. Ja, csak a szex közben volt rajtunk. 22/f
2012. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bilincs nem volt,de kéz összekötözés a sex elején volt,nekem nem jött be.
2012. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én voltam kikötözve az bejött. Hm.... Pasim nem engedte, hogy kikötözzem, csak a szemét köthettem be
2012. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint játék jó, csak nem szabad visszaélni vele. Érdemes kipróbálni. :)
2012. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csináljuk. Valódi bilincsünk van és az esetek 99%-ában rajtam (L/27) szokott lenni. A párom nem nagyon tűri magán, de annál jobban szereti rám kattintani. Bevallom: én is jobban szeretem ebben a felállásban. Néha fáj, de megéri szerintem. A legjobb segédeszköznek tartom.
2012. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden pasimmal csináltam (rajtuk volt), nagyon bírták. :)
2012. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En csak egyszer hagytam h csaj megbilincseljen de kar volt nem engedett el napokig megvert rugdosta a herém be is kakiltam szó szerint.
2012. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!