Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zavar ha egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavar ha egy fiúnak problémái vannak a fogaival?

Figyelt kérdés
nekem mondjuk kiverték az első két fogamat és implantátum mind a kettő és 1 év járás után mondtam el egy lánynak és szakított velem miatta de ismerősömet azért rúgta ki a csaj mert letört a szemfogából titeket az ilyen menyire zavar ?(16F)
2012. ápr. 4. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez baromság!!! Ha ezért dobott akkor csak egy kifogásra várt. Nem gáz, fő hogy legyen fogad, ápolt a szád, a többi baromság
2012. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 év járás után?! Felszínes kis liba... így jártál jobban, hidd el!
2012. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
KAMUZOTT!!!
2012. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bár én fiú vagyok ,de egyáltalán nem zavarna ha egy lányon ilyen kis apróságok vannak .Nem a fogaiért szeretem.

Jobban jártál hidd el!!!

17F

2012. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem zavarna .

14.l

2012. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk nincs meg az egyik (ne adj isten több) első foga, ami ugye nagyon szembe tűnik, az nekem visszataszító. Az most egy dolog, hogy kiverték, de ha van mű, akkor minden OK, ha valaki nem pótolja, na az a gáz.
2012. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az első dolog, amit megnézek egy pasin, azok a fogai. Ha ne adj isten ápolatlan, szuvas, HIÁNYZIK (elől)... hát annál kevés kiábrándítóbb dolog van. Ki akarna egy ilyen férfit megcsókolni? DE neked implantod van. Feltételezem nem aranyból, meg gondolom nem is néz ki rosszul... szóval ha tényleg ezt mondta a lány, az akkora kamu, hogy sírva röhögj, hogy otthagyott, de tényleg. Minek kellene egy olyan nő, akinek ennyire szegény a fantáziája, hogy mást nem tudott kitalálni?
2012. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!