Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik már vallottak szerelmet? Hogy végződött?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha szeret, akkor csakis jól végződhet, és nagyon boldog lenne a fiú.


Irigyelem az olyan fiúkat, akikért egy-egy lány így oda van. Most már nem érdekel semmi, adok magamnak is, és olyan lányoknak is egy esélyt, akik annyira nem jönnek be. Tököm sem fog sóvárogni olyanok után, akik nem érdemlik meg...

2012. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves 1. csak az a baj az olyan lányok sem sóvárognak utánunk :(
2012. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
honnan tudod? Az én környezetemben van pár lány akinek nincs senkije, nem mondom 100%-ra, de lehet szívesen összejönne velem, na de ha észre sem veszem, akkor hogy várjam el, hogy oda legyen értem? Én annak a lánynak adok egy esélyt, és így persze magamnak is. Jóravaló, aranyos szolid lány nem ilyen felszínes r.bi...
2012. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sosem vallottam senkinek szerelmet, max kis tini koromban, illetve a páromnak, de ez már más téma. Olyan viszont előfordult már, hogy én tettem meg az első lépést, pl a jelenlegi párom sem vett volna észre, ha én nem közeledek felé. Azzal, hogy én léptem egyet, ő lelépte a többit és szépen összegabalyodtunk. Sosem voltam egy tutyimutyi csaj, ha nekem kell valami/valaki, akkor teszek érte és megadom magamnak az esélyt "valami jóra". Ha koppanok, akkor sem kudarcként könyvelem el, hanem tanúságként. Egyébként az élet minden más területén is ilyen vagyok. :)
2012. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!