Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az, hogy szeretnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, hogy szeretnék egy olyan fiút aki kedves , megért és azt mondja: "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Szeretném hogy legyen egy olyan fiú aki szeret kedves és nem hazudik...Van ilyen?És ha van akkor baj hogy egy ilyen fiút szeretnék?

2012. ápr. 4. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem baj. ez a normális. én ilyennek tartom magam.
2012. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Baj.
2012. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 LazyJones ***** válasza:
Van, és nem baj, hogy ilyet szeretnél. A baj az, hogy itt. Türelem, idővel megtalálod.
2012. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
itt vagyok
2012. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

egyébként igen baj!

2012. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
van ilyen, nem baj, sőt!
2012. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem itt szeretnék..nem társkeresés céljából irtam ki...
2012. ápr. 4. 22:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, ez lenne a normális de kihalófélben vannak az ilyen lányok , tisztelek a kivétel!
2012. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy baj... és biztos van, csak ki kell várni, amíg rád talál. ha adhatok egy ötletet, akkor próbálj ne is gondolni a dologra, mert ha lovagolsz a témán, akkor nem fog jönni... De ha laza vagy, akkor majd a legváratlanabb pillanatban toppan be, amikor nem is számítassz rá. Hidd el! :D
2012. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

xD Én túl őszinte vagyok... ofőnél is mindíg magamalatt vágom a fát... itt egy példa: Azt hallottam, orvosnál voltál, azért hiányoztál hétfőn, utolsó 4 óráról.

Én: Tessék?! Én nem voltam orvosnál!

Akkor miért mentél el utolsó 4 óráról??

Én: jaaa, nem tudom megmagyarázni... hát csak úgy:D honvágyam volt:D

Jólvan akkor igazolatlan!

2012. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!