Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek mennyire szamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek mennyire szamit egy csaj melle? (forma, kemenyseg ilyesmik) Nagyon visszatasziato, ha egy mell nem eleg feszes?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok.11-12 eves koromban hirtelen megnottek a melleim.Azota melltartot kell hordanom.Nem oriasi a meretem 75C,de talan amiatt,hogy 5 eve hordom vagy nem tudom,de eleg ,,lazak\'\' a melleim.Sztem lehetne feszesebb is.A nehez napokhoz kozeledve pedig teljesen megpuhulnak es semmi tartasuk sincs.Emellett a bal mellem nagyobb,mint a jobb.Nagyon kiabrandito ez egy sracnak?
2009. jún. 16. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Sztem ez nem olyan hűdenagy probléma..

22/F

2009. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén megmondom egyáltalán nem érdekel milyen melle van egy lánynak, ha tetszik nekem összességében akkor tök mindegy milyen a melle úgyis tetszeni fog.
2009. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Az én barátnőmnek is 75/C a mellmérete. Imádom.

Neki is kicsit lazább, ő is mindig mondja hogy lehetne feszesebb is. Nekem viszont nincs vele semmi bajom, ebbe a méretbe már elég ritka is (természetes formában), hogy hűde feszes legyen.

2009. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

hidd el nekem, hogy a fiúk nem foglalkoznak ezzel. Szóban persze beszélgetnek róla, meg nézegetik az újságokban a nőket, de nem olyan lényeges dolog ez, mint ahogy azt sokszor előadják.

hidd el nekem, én már csak tudom, 90D-s a méretem,nekem sem az a húúú de kemény, és egy kicsit hogy is mondjam... a súlytól lejjebb van, de eddig egyik partnerem sem mondott "nekik" nemet =)

Sőt mindnek tetszett


22/l

2009. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszaitokat:)

nekem is van parom mar 17 honapja,o sem panaszkodott ra meg soha,de o szeret engem akarmilyen mellem is legyen.Kivancsi voltam,hogy mas ferfi,hogy velekedik a dologrol.Koszonom meg1x a valaszokat:)

2009. jún. 16. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
általában nemszámít. ha nagyon úgy érzed h "lógnak" akkor feküdj hanyatt és akkor inkább "elterül" és tuti bepörgeted vele mert úgy szebben mutat.
2009. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!