Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sose tudtam lányként kijönni a lányokkal igazán?

Figyelt kérdés
Oviban is a fiúkkal játszottam,és 1-2 lány meg is harapott,mert féltékenyek voltak és nem akartam velük játszani.Később is csak fiúkkal tudtam normálisan beszélgetni, nem nagyon voltak lány barátaim,max 1-2...de nem volt valami nagy élmény...Miért van az,hogy a legtöbb lánynak van barátnője,de nekem sose jött össze az a sok csajos este meg összezörrenés ???
2012. ápr. 5. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem te vagy. Ha úgy érzed, hogy ez így jó, akkor barátkozz továbbra is fiúkkal.
2012. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha hiányzik, alkalmazkodnod kell.

Én is ilyen vagyok, megértelek - de nekem nem hiányzik a csajos társaság. Nem tudok sminkekről, divatról meg kockahasakról bájcsevegeni, mert nem érdekel. (És a legtöbb csajt meg igen.)

Azért sok normális lány is van, majd találsz barinőt. :)

2012. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva a legtöbb csajszi, pont azért kevéssé kedvelhető, mert benne van a tipikus lányos baromság. Sok nő között én is elég rettenetesen érzem magam, nyafognak, fújjolnak, finnyáznak vááá, megőrülök. Szerencsére nekem van pár olyan barátnőm akik hasonló igényes kinézetű, de suhanc lelkű egyének, akikkel minden hülyeséget meg lehet csinálni és ez nem az ágymásra való víz visítva fröcskölésében merül ki. :D
2012. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Meg is harapott" ....ez tetszett. :) De konkrétan mi miatt harapott meg?

Lehet rivalizálás van a dologban. Vagy nem viselkedsz elég csajosan és ezért elkerülnek. (főleg, hogy látták, hogy fiúkkal barátkozol)

Egyébként nő a nővel nagyon szemét tud lenni, főleg ha esetleg főnök beosztotti viszony van.

Hogy lesz így lánybucsúd?

2012. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljes mértékig megértelek. :)

A lányok nagy többsége nem normális, vagy legalábbis stikkes. Hisztisek, kibeszélnek, hiúak, önzőek, féltékenyek stb. (Természetesen akad kivétel, de nem sokkal találkoztam ilyennel.)

A fiúk sokkal közvetlenebbek, egyenesebbek, segítőkészebbek, őszintébbek stb.!

Nekem is csak egy legjobb barátnőm van, aki épp úgy nem szereti a lányok társaságát, mint én. Csak egymással jövünk ki nagyon jól és természetesen csak fiúkkal barátkozunk szívesebben, bennük jobban megbízunk. :) :)

2012. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok. Egyszerűen nem kötnek le a lányok. Egy barátnőm van, aki hozzám hasonló, de rajta kívül még egy lánnyal nem tudtam úgy igazán elcsevegni, hogy na ez lekötött volna. Semmi élet, semmi érdekes, tényleg semmi nincs bennük. Egyetemen úgy érzem magam, mint valami egyedülálló valaki a tömegzombik közt. Még egy uncsibb sráccal is sokkal hamarabb megtalálom a közös hangot.

És mindettől függetlenül nem vagyok ronda, vagy ilyesmi, mindig találtam magamnak pasit is, csak egyszerűen az én életemből hiányoznak a lányok. De minél idősebb vagyok, annál kevésbé bánom.

21L

2012. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!