Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szentesen a tescoban a próbafü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szentesen a tescoban a próbafülkékben van kamera?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hiavatalosan nem lehet próbafülkét bekamerázni
2012. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem, de eddig minden tesco próbafülkében láttam kamerát. Nézz fel amikor bemész és ott virít a sarokban.
2012. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:,D Úgy kell neked ,hogy te a tescoba veszel ruhát!
2012. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezt nem tehetik meg
2012. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

pár éve még tuti nem volt... vagy engem békénhagytak:


... egyszer egy leárazáskor 2 nagyon szép bugyinak nem volt bilétája és így ára se... tudom, hogy ha nincs áruk akkor nem lehet megvenni őket, már szívtam meg így vmi szép dologgal ami utolsó darab volt és nem árazták be nekem a dolgozók, nem néztek utána a rendszerben...


nem vagyok rá büszke amit akkor csináltam - ok, anyum is belelovalt :D - de bementem a próbafülkébe és plusz 2 bugyival - összesen 3 volt rajtam távoztam...


nah meg lógok nekik még egy 2 Ft-os zsemlével, mert elfelejtettem mondani a kasszánál, de már olyan éhes voltam hogy bent megettem egy kakaó mellett, a kakaót kifizettem :D


ugh most nagyon gázosan hangzom, nah ezek az egyik legcikisebb sztorijaim szal nem elítélni ennyiből :D

2012. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy akkor is bevolt már kamerázva, de elvileg nem tehetik meg szóval ha elkezdenének reklamálni akkor ti jelenthetitek fel őket, hogy be se lehetne kamerázni.

Utolsó: ilyen sztorija szeritnem már mindenkinek volt, és ha csak egyszer fordult elő, akkor semmi baj:) nálunk is egyszer megettem egy sajtos stanglit és valamiért a pénztáránál nem említettem..de első és utolsó alkalom volt:)

2012. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

ma 22:36 - Bazeg ez milyen aranyos volt :,D

Volt barátnőmre emlékeztetsz. Őt imádtam :D

2012. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!