Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám érdekesebbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám érdekesebbé tenni a pettinget?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.A barátommal régóta együtt vagyunk és már több hónapja pettingelünk.Minden volt a szexen kívül.Még nem szeretnék szexelni, de a pettinget szeretném érdekesebbé tenni.Adnátok ötleteket?

2012. ápr. 7. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

én annyira gáznak érzem ahogy egy 15éves lány szopja a fäszt....még csak elképzelni sem akarom hogy a hugom szopjon egy lompost, ráadásul lehet 20 fölötti pasiét.


én 22 vagyok, de 15éves lány szájába még ha fizetni sem adnám...inkább idősebbek. bár ezt úgy mondom hogy még senki szájába sem jártam pénisz ügyileg, és nem tudom mi a jó. lehet megérzem az izét, már nemtok leállni sem.

2012. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megértem mit mondasz, de több mint fél évet vártunk vele és a jövőhónapban 16 leszek...Tudom, hogy ez nem mentség, de én nem bánom...Egy évvel idősebb nálam, nem tudom honnan vetted, hogy 20 fölötti..:D
2012. ápr. 7. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:

de megneznem azokat akik lepontoztak...


most az a problema h 22evesen nem akarok 15 eves csajt? tegyem inkabb megis azt h veluk kavargatok? Akkor meg pedofilnak hisznek.

tuti csajok pontoztak le, mert ok szeretnek maguknak idosebb pasit illetni.

2012. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hátnem...Nem csak olyanok akiknek nagyobb pasijuk van.De az sem a te dolgod és nem ez volt a kérdés...:D

Nem akarsz kisebb csaj.Oké!megértettük!Nem kell még ideírni és sírni, hogy lepontoztak...

2012. ápr. 7. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek a kérdezővel. Tegyétek azt ami jól esik :) Szexen kivul mindent probaltatok es szeretnetek uj tippeket? Hat szerintem ha mindent probaltatok akkor a szexen kivul mast nem tudok ajanlani:) Ha megse probaltatok mindent, akkor talan probaljatok uj pozokat a pettinghez, oralhoz, uj manővereket, stb. stb. :)
2012. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69? :D
2012. ápr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!