Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti kit választanátok?

Figyelt kérdés
Egy jófej 180cm fekete hajú sármos srácot aki közepesen izmos vagy egy 185cm vicces göndör szemüveges srácot nagy izmokkal ?
2012. ápr. 7. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Látni kéne őket. Így szerintem senki se tudja megmondani.
2012. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi a különbség jófej és vicces között? ha tudod a válasz egyrészt nyert ügyed van :P

Amúgy fiú vagyok, de annyit még én is tudok hogy nem ezek alapján kéne döntened - már csak azért is, mert sajnálom a srácokat, akik között egy ilyen szempontok alapján és helyen adott válaszok alapján döntenél. Lehet hogy közhelyesen fog hangozni; de nézz a szívedbe gondold át melyik fiú mellett lennél boldogabb, vagy hogy melyik törődne veled jobban.

Aztán ha választottál ne gondolj bele mi lett volna ha... Örülj annak ami van :) de ahogy látom szereted a magas és izmos fúkat. Neki kéne állnom még jobban gyúrni... ezek a mai lányok... :D azért ne haragudj ám rám!

2012. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pikácsúú, én téged választalak!
2012. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a jófej nem mindig vicces de a vicces mindig jófej :)

Tudom nem a külső számít de ők belül nagyon hasonlítanak így az alapján nehéz lenne dönteni

2012. ápr. 7. 23:09
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsó, ez jó volt:D

én téged választalak:)

23l

2012. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te is Pikácsú-párti vagy? :D
2012. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A rakétacsapat fénysebességel csap le miau-val és elopja töletek bikácsút Esli ès Jade segítségèvel xD
2012. ápr. 7. 23:22
 8/10 anonim ***** válasza:
én szeretem pikácsúúúút:)
2012. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a személyiség, és a kisugárzás döntené el, de ezek alapján az elsőt, mivel én ahogy elképzeltem őket, nálam az 1. a nyerő, de ki tudja te hogy képzeled el őket..

a göndör hajjal semmi bajom nincs, a szemüveg nem nagyon jön be, a 180 cm meg alacsony egy kicsit az én 180 cm-hez, szóval nemigen tudok véleményt mondani.

2012. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

˝a jófej nem mindig vicces de a vicces mindig jófej :) ˝


A jófej nem mindig vicces,a vicces nem mindig jófej. Azt gondolom így a helyes a megoldás. (:

2013. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!