Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evans kérdése:

Csajok ti mit szólnátok egy ilyen levélhez? építő kritikákat is várok! Szerintetek érdemes ilyet írni /többi lent/

Figyelt kérdés

Szia! Igazándiból nem is tudom, mit írjak neked!? Eléggé megtetszettél bár igaz nem ismerlek! De szeretnélek megismerni vagy felvenni veled a kapcsolatot! Bár ehhez rád is szükség van! Nem szeretnélek lerohanni nem is az én stílusom, csak szeretnék valakit úgymond /és ezt kérlek ne értsd félre/„szabadidőtársnak” akivel lehet lógni sörözni hülyülni ismét 17 évesnek érezni magam-magunkat pár pillanatra vagy nem is tudom…

Aztán majd ha ki kell valaminek alakulnia akkor kialakul ha nem akkor nem de ez olyan mint a póker aki nem kockáztat nem is nyer!!

Te mersz kockáztatni?



2012. ápr. 8. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
A végén a kérdés komoly XD :D
2012. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Találó,de az "Igazándiból nem is tudom, mit írjak neked!?" mondatot töröld.Határozatlanságra utal,az pedig nem jó.
2012. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
bocsi, de ez nagyon gáz. látszik hogy 100-szor végiggondolt minden mondatot :D
2012. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 tetro ***** válasza:
100%

az egész túl van írva. iszonyatosan maníros, és közben süt belőle a bizonytalanság. a rengeteg felkiáltó jeltől, meg olyan érzésem van, mintha úthengerrel rontanál rám. megismerni vagy felvenni a kapcsolatot? a kettő nem ugyanazt jelenti? rád is szükség van ehhez? ezt magától is tudja hidd el... Nem szeretnéd lerohanni, de az első négy mondatban ezt teszed, és ezzel még fel is hívod erre a figyelmet.

aki nem kockáztat nem is nyer? könyörgöm...

2012. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Szia Evans!


Igazándiból én se tudom mit írjak neked! Főleg, ohgy eddig tetszettél, de nem ismertelek! Örülök, hogy megtetted az első lépést, bár minden hülye tudja, hogy a kapcsolat kialakításhoz én is kellek!

Bár nem értem leveledben, most sörtestvért keresel vagy barátnőt? Esetleg egy dugható sörtestvért?


Köszönöm leveled, de bevallom nem értem mit is akarsz pontosan!


Csókollak!

2012. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Idegesítő a rengeteg felkiáltójel és a rengeteg helyesírási hiba.

Ha már megírsz egy levelet, figyelj rá, hogy helyes legyen.

Felőlem mondhatja bárki, hogy felületes vagyok, de szóra se méltatnék egy olyan embert, aki arra sem veszi a fáradtságot, hogy írásban kijavítsa a hibáit.

Ezen kívül maga a szöveg sem jön be:D

2012. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1. Nekem nem jönnek be az ilyen írások, mert látszik egyből, hogy kapcsolatot akarsz, ez csak egy körítés, hogy sörözés stb, és majd lesz ami lesz.


2. Nekem túl modoros, pl. a végén a kérdés.


3. A vesszőket helyesen használd, tehát mindenhova tegyél, helyesen írj, mert én pl. nem írok vissza olyannak, aki nem ír helyesen. Jó a vessző még csak-csak elnézhető, de lehet nála nem.

2012. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hú ezek gyorsan jöttek de kell az építő kritika abból tanul az ember.
2012. ápr. 8. 13:13
 9/15 A kérdező kommentje:
akkor segítsetek átkölteni mert azt én is tudom, hogy ez SZAR ÉS MINT TUDJUK SZARBÓL VÁRAT ÉPÍTENI....
2012. ápr. 8. 13:14
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez az online marketinges oldalakhoz hasonlit.

En lany vagyok, nekem pl sokkal jobban bejon az, ha valaki csak annyit ir, hogy

" Szia,

Raersz valamikor beszelgetni?"

2012. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!