Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne, ha valaki olyan hajja lenne, mint Robert Pattinsonnak az Alkonyatban?

Figyelt kérdés
Arcra szinte teljesen olyan, mint Robert. Tehát nem lenne az ciki, ha valaki úgy nézne ki mint ő csak úgy az utcán?

2012. ápr. 8. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
de.
2012. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Robert Pattinson a frizuráját koppintotta egy nagyon híres férfi-modellről....(tehát nem egyedi)


az arca meghát, ilyesztő, és nem csak a fehér púder miatt, amit a filmben kentek rá, hanem amúgy sem egy snájdig legény....... szóval 0 pont.

2012. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
húú, emlékszem amikor kijött a film, utána Egerben láttam egy srácot, aki egészen hasonlított rá, még be is jött, de ez is lecsengett, ma már nem nagyon hoz lázba. :)
2012. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ketteske kicsit sem féltékeny és irigy.... ;)
2012. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Robertnek a hajában rejlik a vonzereje:) Legalábbis akkor, amikor van neki.

Miért lenne ciki hasonlítani egy olyan sztárra, akikért milliók rajonganak?

2012. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem nagyonjoo lenne(: és ha még az arca is olyan ... Legjobb;)
2012. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be. Egerben amúgy én is láttam ezt a srácot, akiről fentebb írtak. Kicsit részeg volt, egy szórakozóhelyen láttam.
2012. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlen ugyanazt láttuk, ennél nagy túrazsák volt, szóval lehet csak turista volt és nem egri...
2012. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Áhhh neeeeem.... Csak nyugodtan! Senkit sem zavar, h nem egyedi! Én egyenesen imádom a zselében tocsogo pasikat! Az érzés, amikor bele akarsz túrni a hajába, de selymes puhaság helyett egy betonfalba ütközöl, pótolhatatlan. Ha úgy nézel ki, mint egy ultrahiperszupermega menő vámpír, egyből a suli/mmunkahelyed hhierarchiájának csúcsára kerülsz a többi hasonló kaliberű adonisz közé. Szóval az eddigieket összefoglalva: HAJrá baby!
2015. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!