Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bánhatnám meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bánhatnám meg ezt a förtelmes tettem?

Figyelt kérdés

15 éves srác vagyok. Ma gondoltam egy nagyot és találkoztam egy pasival... Nem tudom ,hogy juthatott ilyen egyáltalán az eszembe ,hogy valamit is csináljunk. De megtörtént sajnos. Leszoptam és ő is engem meg smároltunk. Így utólag irtózatosan megbántam és hatalmas lelki ismeret furdalásom lett.Hogyan bánhatnám meg ezt a tettem?Hogyan felejthetném el ezt a szörnyű napot???

Lécci segítsetek mert még az öngyilkosság is megfordult a fejemben. Hogy voltam erre képes és egyáltalán ,hogy fordulhatott ez meg a fejemben???


2012. ápr. 8. 22:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Figyu, biztos csörgedezik némi búza vér az ereidben. Különben nem tettél volna ilyet...

Amúgy szerintem kamu kérdés.

2012. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
csak ne mond el senkinek.majd el mulik az érzés
2012. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Vázold fel magadban hogy miket szeretsz csinálni, majd válassz egyet azok közül és azzal foglalatoskodva kevesebb időd marad ezen elmélkedni.
2012. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
inkább vállald fel hogy köcsög vagy ennyi:)
2012. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

de egyszerűen nem megy.

Valószínűleg normál állapotban ilyet soha nem tennék

2012. ápr. 8. 22:37
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már megbántad. Nincs ebben semmi olyan hű de rossz dolog, nem kell világgá kürtölni és ennyi. 16/L
2012. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
sztem örülj h addig próbáltad ki, amíg fiatal vagy, senkinek nem kell tudnia. felejtsd el. amúgy közben nem élvezted egyáltalán?
2012. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
hát már nem emlékszem rá hogy élveztem de val színű nem
2012. ápr. 8. 22:39
 9/31 anonim ***** válasza:
65%
köszi..majdnem hánytam :D
2012. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Utólag már kár rajta bánkódni. Ezt hozta a nyuszi, és kész.
2012. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!